Strona głównaZOBACZKaczyński właśnie ogłosił, co zamierza. Zakończył słowami: "Koniec. Kropka."

Kaczyński właśnie ogłosił, co zamierza. Zakończył słowami: „Koniec. Kropka.”

Jarosław Kaczyński jest nieustępliwy w swoich dążeniach. Udzielił wywiadu „Gazecie Polskiej”, w której zapewnia, że partia rządząca nie cofnie się ani o krok, a opozycja mówi jednym głosem z Łukaszenką i Kremlem. Na koniec wypowiedzi szefa PiS powiało grozą.

Imigranci dobijają się do polskich granic, ale władze RP nakazały nie wpuszczać nikogo. Rząd w Warszawie jest przekonany, że to Aleksandr Łukaszenka celowo przepuścił nielegalnych imigrantów do granicy z Polską. Opozycja jest natomiast zdania, że powinniśmy wpuścić każdego. Skąd ta determinacja? 

Kaczyński: totalna opozycja mówi jednym głosem z Łukaszenką i Putinem

Odpowiedź na to pytanie zdaje się znać Jarosław Kaczyński, który mówi o „totalności” obecnej opozycji parlamentarnej. Jak dodaje prezes PiS, granice Polski to świętość. 

[irp posts=”4879″ name=”Cała prawda o programie Rolnik szuka żony”. Były uczestnik nie wytrzymał”]

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Dlaczego oprócz pilnowania granicy rząd musi zmagać się z atakami z Polski, współbrzmiącymi z propagandą Łukaszenki? – pyta „Gazeta Polska”. 

[irp posts=”4863″ name=”Maciej Dowbor ma dość Koroniewskiej? Wstawił wpis, który wiele wyjaśnia”]

To konsekwencje tego, że opozycja zdefiniowała się jako totalna, czyli odrzucająca reguły demokracji, uznającą wyłącznie siebie za jedyną możliwą i legalną władzę. Konsekwencją takiego określenia jest działanie w każdej sprawie przeciwko wybranej w demokratycznych wyborach większości. Totalność wepchnęła ich we wspieranie agresji przeciwko Polsce. Nie liczę niestety na otrzeźwienie ze strony tych ludzi. Ale bez względu na to co robili, robią i co robić będą nasza determinacja nie zmieni się. Granice Rzeczpospolitej Polskiej są święte. Koniec. Kropka – odpowiedział Jarosław Kaczyński. 

Cały wywiad ukaże się w środę w „Gazecie Polskiej”. 

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

„Mecenas Kaszewiak prawie płacze”. Cyrk w najnowszym odcinku „Sprawy dla reportera”

Niedawno w jednym z odcinków popularnego programu "Sprawa dla reportera" mieliśmy prawdziwie absurdalną sytuację z udziałem kobiety, która...

Ostatnie newsy