Kamil Durczok nie żyje. Podano przyczynę śmierci dziennikarza

Ola Niziołek
Dziennikarka działu Show-biznes w mPress.pl. Interesuję się również tematyką społeczną.

Jak poinformował dziś serwis press.pl, nie żyje Kamil Durczok – znany dziennikarz i prezenter, przed laty twarz „Faktów” TVN. Podano wstępne szczegóły dotyczące przyczyny śmierci 53-letniego dziennikarza.

Durczok za poprzednich rządów przez lata związany był z Telewizją Publiczną. Z kolei w latach 2006-2015 pracował w telewizji TVN. W obu firmach odpowiadał za warstwę informacyjną i publicystyczną. 

Kamil Durczok nie żyje. Wstępna przyczyna śmierci

Smutne wieści obiegły Polskę we wtorek 16 listopada. Jako pierwszy do informacji o śmierci Kamila Durczoka podał portal press.pl. Jaka była przyczyna śmierci Kamila Durczoka? 

Wiemy, na co chorował Kamil Durczok. Rodzina przekazała smutne wieści

Co prawda nie podano jeszcze szczegółowych informacji na temat bezpośredniej przyczyny. Wiadomo natomiast, że nastąpiło nagłe zatrzymanie akcji serca. Kamil Durczok był reanimowany, niestety bez skutku. Zmarł w szpitalu. 

Kariera Kamila Durczoka

Z TVN rozstał się wiosną 2015 r. po tym, gdy wewnętrzna komisja uznała, że dopuścił się mobbingu wobec podwładnych. Po wygaśnięciu zakazu konkurencji Durczok zaczął prowadzić cotygodniowy program publicystyczny w Polsat News.

Wcześniej próbował jeszcze prowadzić własny portal informacyjny związany ze Śląskiem – Silesion.pl. Projekt utrzymał się jednak na rynku zaledwie przez 3 lata (2016-2019). W dodatku po latach ujawniono, iż nie wszyscy pracownicy portalu otrzymali wynagrodzenia za swoją pracę.

Marine Le Pen zachwycona Polską. Wymowny opis do zdjęcia z Warszawy

Marine Le Pen, liderka francuskiego prawicowego Zjednoczenia Narodowego, odwiedziła Warszawę. Jak już informowaliśmy w mPress.pl, Jarosław Kaczyński zwołał na sobotę do Warszawy europejską prawicę....