Wiemy, na co chorował Kamil Durczok. Rodzina przekazała smutne wieści

Ola Niziołek
Dziennikarka działu Show-biznes w mPress.pl. Interesuję się również tematyką społeczną.

Przed kilkudziesięcioma minutami informowaliśmy, że zmarł Kamil Durczok. Wieloletni dziennikarz m.in. „Faktów” TVN po nieskutecznej reanimacji odszedł w szpitalu w Katowicach 16 listopada 2021 r. nad ranem. Jaka była przyczyna śmierci? 

Durczok w końcowej fazie życia miał wiele problemów. Zarówno biznesowych, jak i prywatnych. W 2019 roku spowodował kolizję będąc pod wpływem alkoholu. O jego problemach z jego nadużywaniem mówiono wprost. Dodatkowo zapadł na ciężką chorobę, z którą walczył już niemal dwie dekady temu. 

Kamil Durczok – przyczyna śmierci

Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom „Interii”, dziś nad ranem Kamil Durczok miał krwotok. Niestety, lekarzom nie udało się już uratować dziennikarza. 

Sytuacja na granicy radykalnie się zmieniła. Policja opublikowała nagranie
Sojusznicze wojska pojawią się w Polsce. Wiemy, które kraje zadeklarowały pomoc

Z poważnymi problemami zdrowotnymi Durczok zmagał się już 19 lat temu. To wtedy zdiagnozowano u niego białaczkę. Mężczyzna długo walczył o swoje życie, aż w końcu – na tamten czas udaną – walkę opisał w swojej książce pt. „Wygrać życie”. Niestety, w ostatnich latach wciąż nie stronił od używek.

Durczok za poprzednich rządów przez lata związany był z Telewizją Publiczną. Z kolei w latach 2006-2015 pracował w telewizji TVN. W obu firmach odpowiadał za warstwę informacyjną i publicystyczną.

Marine Le Pen zachwycona Polską. Wymowny opis do zdjęcia z Warszawy

Marine Le Pen, liderka francuskiego prawicowego Zjednoczenia Narodowego, odwiedziła Warszawę. Jak już informowaliśmy w mPress.pl, Jarosław Kaczyński zwołał na sobotę do Warszawy europejską prawicę....