Strona głównaMediaBędzie głośny transfer? Nieoficjalnie: Pajączkowska ma trafić do konkurencyjnej stacji

Będzie głośny transfer? Nieoficjalnie: Pajączkowska ma trafić do konkurencyjnej stacji

Karolina Pajączkowska, która w atmosferze skandalu opuszcza redakcję informacyjną TVP, już wkrótce ma podpisać umowę z konkurencyjną stacją. Tak wynika z informacji, do których udało się dotrzeć dziennikarzom portalu mPress.pl. Okazuje się, że ten medialny transfer ma bardzo ciekawe tło. TVN, Polsat, a może jeszcze inna redakcja? Wielu może być mocno zaskoczonych. Nowa praca – co sama podkreśla – będzie stanowić dla Pajączkowskej nowe wyzwanie.

Jak już informowaliśmy, prezenter i dziennikarz TVP – Michał Adamczyk – stał się w ostatnich dniach antybohaterem bardzo głośnego skandalu. Najpierw ujawniono szczegóły jego wyroku za znęcanie się nad kochanką sprzed dwóch dekad. Następnie został posądzony między innymi o mobbing przez Karolinę Pajączkowską, z którą pracował przez kilka ostatnich lat w Telewizji Publicznej. 

TAKICH zdjęć Pajączkowskiej nie widział prawie nikt. Panowie, lepiej usiądźcie

Choć było to dla niej niełatwe, młoda dziennikarka postanowiła podzielić się tymi informacjami publicznie. Być może uznała, że i tak nie ma już nic do stracenia, gdyż jej kontrakt z Telewizją Polską w listopadzie dobiega końca. A zarówno pracodawca, jak i ona sama, nie zamierzali go przedłużać. 

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Karolina Pajączkowska TVN 2023 nowa praca gdzie pracuje

Karolina Pajączkowska ma nową pracę? Ma być „po słowie” z TVN

Nie sam fakt odejścia Pajączkowskiej, ale cała jego otoczka, wzbudziła sensację na skalę kraju. Nie bagatelizujemy oczywiście traumatycznych przeżyć, jakich kobieta doświadczać miała w redakcji TVP. Bardzo mocne „rozdmuchanie” sprawy prawdopodobnie nie było jednak przypadkowe. Jaki zatem miałoby mieć drugi – poza zwróceniem uwagi na patologiczne zachowania pracodawców i przełożonych – cel? Ta myśl nasuwa się sama.

Karolina Pajączkowska 2023

Otóż mocne uderzenie w TVP, tuż przed zakończeniem współpracy, miało stanowić dobry grunt pod rozmowy na temat kontraktu Karoliny Pajączkowskiej z najgroźniejszym konkurentem „publicznej”, a więc TVN-em. Co ciekawe, przed przyjściem do TVP Info Karolina pracowała już przy Wiertniczej. Głównie w TVN24 Bis. 

Dziennikarka nie dołączyła jeszcze oczywiście do zespołu TVN, gdyż jest to niemożliwe. Jest związana z TVP umową jeszcze do listopada. Nasze źródła mówią jednak, że Pajączkowska jest już „po słowie” z przedstawicielami telewizji TVN. Czy podajemy rzetelne informacje? Przekonamy się już w listopadzie. Albowiem jak mówi oficjalnie jeszcze obecna, choć w praktyce była już prezenterka TVP Info: – Mój kontrakt z Telewizją Polską wygasa na początku listopada. Nie planuję go przedłużać.

Inne ciekawe artykuły:

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Policjant ujawnił, co przez 3 lata działo się z Jaworkiem. „Nie widzę innej możliwości”

W piątek 19 lipca w śląskiej miejscowości Dąbrowa Zielona przypadkowy przechodzień znalazł zwłoki mężczyzny z raną postrzałową głowy....

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Giertych prześmiewczo uderza w Kaczyńskiego. „Jarku…”

Wczorajsza wiadomość o tym, że Joe Biden nie będzie ubiegał się o reelekcje i nie wystartuje w jesiennych...

Joe Biden jednak się wycofał. Kto z Demokratów powalczy z Donaldem Trumpem?

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden poinformował w niedzielę wieczorem w mediach społecznościowych, że nie będzie ubiegał się o...

Ostatnie newsy