Kasia Cichopek rozwścieczyła internautów. O co ta cała afera?

POPULARNE DZIŚ

Katarzyna Cichopek zamieściła w swoich mediach społecznościowych nowe zdjęcie. Z pozoru zwykła fotografia, wywołała prawdziwą burzę w komentarzach. Internauci czują się oszukani. O co ta cała afera?

Kasia Cichopek jest stale na językach wszystkich portali plotkarskich. Zaczęło się od jej rozwodu z długoletnim mężem, Marcinem Hakielem. W późniejszym czasie okazało się, że aktorka związała się ze swoim kolegą z pracy, Maciejem Kurzajewskim.

Do tego wszystkiego, była żona Macieja Kurzajewskiego podsycała cała tę aferę. Paulina Smaszcz chętnie wypowiadała się publicznie na temat swojego eksmęża i jego nowej ukochanej. Chwilowo sprawa ucichła, ale nie na długo.

Zdjęcie Katarzyny Cichopek wywołało burzę

Para celebrytów niedawno wyjechała wspólnie na wakacje. W ich mediach społecznościowych mogliśmy zobaczyć zdjęcia z Jordanii. Wypoczynek aktorki i jej ukochanego nie trwał zbyt długo. Maciej Kurzajewski skończył właśnie 50 lat. Paulina Smaszcz postanowiła złożyć mu specyficzne życzenia urodzinowe.

Katarzyna Cichopek w związku ze zbliżającymi się walentynkami dodała zdjęcie reklamujące produkty pewnej marki odzieżowej. Zaproponowany przez aktorkę rabat, jednak nie zadowolił internautów. Ich uwagę przykuła fotografia zamieszczona przez celebrytkę.

– Chyba razem ze zwężeniem talii Photoshop przyciął też paluszki… i po co tak oszukiwać? – napisała jedna z fanek Katarzyny Cichopek.

– Trochę nieudany ten Photoshop, talia za wąska, a te dłonie – jakieś duże i śmieszne – dodała kolejna.

– Chce być pani wiarygodna dla innych to proszę pokazywać się bez używania filtrów, tym bardziej, gdy używa się ich bardzo nieumiejętnie – skomentowała internautka.

Katarzyna Cichopek przerabia swoje zdjęcia? luty 2023

Katarzyna Cichopek nie odniosła się do oskarżeń fanów. Co o tym myślicie? Aktorka przerabia swoje zdjęcia?

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x