Kasia Cichopek w końcu odpowiedziała na domysły fanów. Co łączy ją z Maciejem Kurzajewskim?

W ostatnim czasie nie milkną echa po głośnym rozstaniu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Chociaż małżeństwo od początku zapewniało, że nie będzie poruszać tego tematu w mediach, to ostatecznie tancerz, udzielając wywiadu, podsycił plotki o romansie z Marcinem Kurzajewskim. Teraz aktorka postanowiła przedstawić sprawę ze swojego punktu widzenia.

Przez wiele lat Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uchodzili za idealną parę. Poznali się w programie „Taniec z gwiazdami” i od razu wpadli sobie w oko. Z czasem wzięli ślub i założyli razem rodzinę. Niedawno po 17 latach razem oznajmili światu, że planują rozwód. Do tej pory aktorka konsekwentnie milczała, jednak ostatecznie postanowiła odpowiedzieć na krążące doniesienia.

Kasia Cichopek przerywa milczenie

Po serii wywiadów Marcina Hakiela rozstanie z jego wieloletnią żoną Kasią Cichopek stało się głównym tematem w mediach. Przez pewien czas tabloidy spekulowały o rzekomym romansie aktorki. W związku z tym zabrała głos.

Podczas wywiadu wraz z reporterką JastrząbPost rozmawiała o rozstaniu i reakcji swoich dzieci.

Dzieciaki są nad wyraz dojrzałe emocjonalnie. Też staraliśmy się to przeprowadzić w taki sposób, żeby jak najbardziej zminimalizować ich przykre emocje. Mają miłość z dwóch stron, z obu stron. Jestem wdzięczna Marcinowi za to co dla nich robi a robi dużo miłych rzeczy.

– odpowiedziała szczerze na pytanie.

Chronię ich jak najbardziej umiem przed tym całym zainteresowaniem, które w obecnej sytuacji akurat im jest najmniej potrzebne. I tak i musimy to przetrwać. To jest trudny egzamin dla całej naszej rodziny, ale wierzę głęboko w to, że go zdamy, bo te wszystkie lata miłości i bezpieczeństwa, zaangażowania w dzieci teraz procentują

– podsumowała.

Kłopoty Barbary Kurdej-Szatan. A miał być łagodny wyrok

Aktorka poruszyła temat rozstania z Marcinem Hakielem

Katarzyna Cichopek nie kryje, że obecnie ma ogromne wsparcie w najbliższych.

Mam też ogromne wsparcie w postaci całej swojej rodziny: mamy, taty, brata, bratowej. Jesteśmy wszyscy razem, jesteśmy z Warszawy, więc spotykamy się bardzo często. Oni są dla nich gigantycznym wsparciem, są też wielkim wsparciem dla mnie i muszę też powiedzieć, że dzieci też są wsparciem dla mnie. Oni mnie przytulają i cały czas mówią: „Mama, uśmiechaj się, będzie cudownie i w ogóle do przodu”

Chociaż o swoim wieloletnim partnerze wypowiada się dość chłodno, to nie chciałaby wdawać się z nim w medialne kłótnie.

Nie mamy relacji. Nasz związek się zakończył. Oczywiście mamy dzieci, zawsze będziemy wspólnie je wychowywać i kontaktujemy się w sprawach dzieci

– wyznała.

Absolutnie nie będę komentowała, co się wydarzyło między nami. Również nie będę źle o nim mówiła z szacunku do tego, co przeżyliśmy wspólnie i z szacunku do naszych dzieci. Chciałabym, żeby wszyscy byli szczęśliwi. Wiem, że do tego potrzebny jest czas, emocje muszą opaść. Wierzę głęboko w to, że tak będzie

– dodała.

Czy Katarzyna Cichopek ma romans z Maciejem Kurzajewskim?

Na koniec rozmowy aktorka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące uczucia pomiędzy nią a programowym partnerem Maciejem Kurzajewskim. Wszystko wskazuje na to, że prezenterzy nie mają romansu i łączy ich jedynie wspólna praca.

Nasze relacje są zawodowe. Maciek jest fantastycznym dziennikarzem. Cieszę się, że możemy wspólnie prowadzić „Pytanie na śniadanie” i kolejne projekty, które przed nami

– wyjaśniła artystka.

0
Skomentuj ten artykułx