Katarzyna Cichopek zamieściła pilny komunikat

POPULARNE DZIŚ

Kasia Cichopek jakiś czas temu postanowiła pozbyć się zbędnych kilogramów. Gwiazda „M jak miłość” do tej pory utrzymuje pożądaną wagę. Okazuje się, że firma sprzedająca produkty, które mają pomagać w utracie wagi wykorzystała wizerunek aktorki bez jej zgody!

Nie jest to pierwszy przypadek takiego działania sprzedawców. Wizerunki znanych osób bywają często wykorzystywane bez ich zgody. Okazuje się, że celebryci reklamują produkty, o których nawet nigdy nie słyszeli.

Teraz ofiarą oszustów padła Katarzyna Cichopek. Aktorka postanowiła szybko ostrzec swoich fanów. W jej mediach społecznościowych pojawiła się reklama, na której możemy zobaczyć gwiazdę „M jak miłość” reklamującą produkty mające działać odchudzająco.

Kasia Cichopek została wykorzystana!

Celebrytka na reklamie umieściła duży napis „oszustwo” dając do zrozumienia swoim obserwatorom, że wizerunek aktorki został wykorzystany bez jej zgody. Jest to częsta praktyka wśród w ostatnich latach. Artyści, którzy schudli w krótkim czasie idealnie wpasowują się w reklamy tego typu.

Kasia Cichopek została wykorzystana, maj 2023

Kasia Cichopek jakiś czas temu zdradziła swoim fanom, jak schudła. Aktorka przyznała, że jej sylwetka wysmukliła się, gdyż zaczęła regularnie trenować i zwracać uwagę na zbilansowaną dietę.

Gwiazda „M jak miłość” często w swoich mediach społecznościowych dzieli się z fanami kadrami z siłowni. Ostatnio nawet zaczęła biegać tak samo, jak jej nowy partner Maciej Kurzajewski.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x