Katar – Ekwador: kto wygra? Typy na mecz 20 listopada – Mundial 2022

Kto wygra mecz Katar – Ekwador, który rozegrany zostanie w ramach MŚ, 20 listopada 2022? Przedstawiamy rzetelne typy na to spotkanie. Początek meczu 20.11.2022 o godz. 17:00 czasu polskiego.

Wokół meczu inauguracyjnego Mundial 2022 narosło wiele kontrowersji. Coraz głośniejsze są pogłoski o tym, że reprezentacja Kataru „musi” zwyciężyć, ponieważ Katar kupił ten mecz. Spekulacje zawierają nawet szczegółowe informacje na temat tego, jaki będzie dokładny wynik i kiedy padnie gol.

Kto wygra mecz Katar – Ekwador: typy na mecz MŚ 2022 (20 listopad 2022)

My natomiast staramy się wierzyć, że spotkanie zostanie rozegrane na względnie uczciwych zasadach. Nie oznacza to jednak, że nie bierzemy „specyfiki” miejsca i turnieju pod uwagę. Kto zatem wygra mecz: reprezentacja Kataru czy może kadra narodowa głodnych sukcesu Ekwadorczyków?

Nasz typ to: remis. Dlaczego? Już uzasadniamy. Otóż obserwując ostatnie poczynania obu zespołów, prezentują one w miarę zbliżony poziom sportowy. Katarczycy naprawdę solidnie przygotowali się do turnieju. Naszym zdaniem jednak – gdyby był to turniej rozgrywany „na neutralnym gruncie” – papierowym faworytem byłby Ekwador. Przewidujemy zatem, że w meczu Katar – Ekwador obejrzymy podział punktów (1-1).

Gospodarze najpewniej doskonale wiedzą, iż świat obiegły wieści o rzekomo kupionym przez nich meczu z Ekwadorem. Mogą więc – w ramach swego rodzaju zasłony dymnej – nie wygrać meczu z ekipą z Ameryki Płd. Ale mogą go też… nie przegrać. Tym bardziej, że w perspektywie mają mecz z Senegalem (na którym będzie można sensacyjnie ugrać 3 punkty) oraz Holandią. Jednakże „Oranje” raczej wyjdą z tej grupy z 1. miejsca. Jeśli będą mieli 6 punktów po 2 meczach, także mogą potraktować gospodarzy ulgowo. To oczywiście nasze przewidywania i spekulacje – nie kierujcie się wyłącznie nimi podczas stawiania zakładów. 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx