Katarzyna Dowbor jednak dostała zaproszenie na Telekamery?

Od zwolnienia Katarzyny Dowbor z „Nasz nowy dom” minęło już sporo czasu, jednak afera wciąż trwa. Dziennikarka twierdzi, że nie otrzymała zaproszenia na tegoroczne Telekamery. Organizatorzy mają inne zdanie w tym temacie.

Katarzyna Dowbor była jedną z bardziej lubianych postaci obecnych w Polsacie. Nic dziwnego, że jej odejście z programu „Nasz nowy dom” spotkało się z gwałtowną reakcją ze strony widzów. Prowadząca została pożegnana po 10 latach pracy.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Od nowego sezonu „Nasz nowy dom” Katarzynę Dowbor zastąpi Elżbieta Romanowska. Dotychczasowa prowadząca przyznała, że została zwolniona bez podania żadnych merytorycznych powodów przez stację.

Dziennikarka udzieliła wywiadu Super Expressowi, opowiada tam o kulisach jej zwolnienia z Polsatu. W rozmowie został poruszony temat Telekamer. „Nasz nowy dom” zgarnął jedną z nagród na tegorocznej gali. Katarzyna Dowbor twierdzi, że nie została zaproszona na wydarzenie.

Telewizja Puls twierdzi, że Katarzyna Dowbor otrzymała zaproszenie na Telekamery

Jednak Plotek donosi, że dziennikarka otrzymała zaproszenie. Portal skontaktował się z osobami odpowiedzialnymi za organizację gali.

– Zaproszeniami dla nominowanych od lat zajmuje się wydawnictwo Bauer – organizator plebiscytu Telekamer. Potwierdziłam z wyd. Bauer, że pani Katarzyna Dowbor otrzymała zaproszenie na galę – powiedziała pracownica z biura prasowego telewizji Puls.

Zaproszenie miało zostać wysłane drogą elektroniczną. Do tej pory ani Katarzyna Dowbor, ani jej menadżerka nie skomentowały tych doniesień.

Najnowsze artykuły