Strona głównaRozrywkaShowbiznesKatarzyna Dowbor jednak dostała zaproszenie na Telekamery?

Katarzyna Dowbor jednak dostała zaproszenie na Telekamery?

Od zwolnienia Katarzyny Dowbor z „Nasz nowy dom” minęło już sporo czasu, jednak afera wciąż trwa. Dziennikarka twierdzi, że nie otrzymała zaproszenia na tegoroczne Telekamery. Organizatorzy mają inne zdanie w tym temacie.

Katarzyna Dowbor była jedną z bardziej lubianych postaci obecnych w Polsacie. Nic dziwnego, że jej odejście z programu „Nasz nowy dom” spotkało się z gwałtowną reakcją ze strony widzów. Prowadząca została pożegnana po 10 latach pracy.

Od nowego sezonu „Nasz nowy dom” Katarzynę Dowbor zastąpi Elżbieta Romanowska. Dotychczasowa prowadząca przyznała, że została zwolniona bez podania żadnych merytorycznych powodów przez stację.

Dziennikarka udzieliła wywiadu Super Expressowi, opowiada tam o kulisach jej zwolnienia z Polsatu. W rozmowie został poruszony temat Telekamer. „Nasz nowy dom” zgarnął jedną z nagród na tegorocznej gali. Katarzyna Dowbor twierdzi, że nie została zaproszona na wydarzenie.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Telewizja Puls twierdzi, że Katarzyna Dowbor otrzymała zaproszenie na Telekamery

Jednak Plotek donosi, że dziennikarka otrzymała zaproszenie. Portal skontaktował się z osobami odpowiedzialnymi za organizację gali.

– Zaproszeniami dla nominowanych od lat zajmuje się wydawnictwo Bauer – organizator plebiscytu Telekamer. Potwierdziłam z wyd. Bauer, że pani Katarzyna Dowbor otrzymała zaproszenie na galę – powiedziała pracownica z biura prasowego telewizji Puls.

Zaproszenie miało zostać wysłane drogą elektroniczną. Do tej pory ani Katarzyna Dowbor, ani jej menadżerka nie skomentowały tych doniesień.

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy