Katarzyna Dowbor drwi z Edwarda Miszczaka. Opublikowała wymowny post

POPULARNE DZIŚ

Wszyscy byli zaskoczeni niespodziewanym zwolnieniem Katarzyny Dowbor z „Nasz nowy dom”. Zmiany wprowadzane przez nowego dyrektora programowego nie podobają się wszystkim. Dziennikarka postanowiła trochę się ponabijać z Edwarda Miszczaka.

Polsat pożegnał się z Katarzyną Dowbor. Kobieta od lat prowadziła popularny program „Nasz nowy dom”. Dziennikarka stała się nieodłączną częścią produkcji. Widzowie pokochali prowadzącą i wieść o jej zwolnieniu wywołała niemałą aferę.

Edward Miszczak wciela w życie swoją wizję. Polsat zmienia się na naszych oczach. Największe emocję wśród widzów wywołały zmiany kadrowe w ich ulubionych programach. Katarzyna Skrzynecka została zwolniona z „Twoja twarz brzmi znajomo”, w jej ślady poszedł Piotr Gąsowski i zrezygnował z dalszej współpracy z telewizją.

Katarzyna Dowbor zwolniona z „Nasz nowy dom”. Teraz dogryza Miszczakowi?

Jeszcze większe emocję w Polakach wzbudziło pożegnanie Katarzyny Dowbor. Dziennikarka cieszyła się wielką sympatią. Edward Miszczak postanowił „odmłodzić” stację i zastąpił dotychczasową prowadzącą Elą Romanowską. To nie spodobało się widzom.

Szymon Majewski udostępnił zabawny wpis tłumaczący falę zwolnień w Polsacie. Nie każdy wie, że showman w przeszłości też został zwolniony przez Edwarda Miszczaka. Dziennikarz żartował, że za zmianami kadrowymi w telewizji stoi znak „Zwolnij” przed siedzibą Polsatu.

Katarzyna Dowbor uderza w Edwarda Miszczaka, maj 2023

Katarzyna Dowbor udostępniła post satyryka. Dziennikarka postanowiła delikatnie zadrwić z nowego dyrektora programowego?

Najnowsze artykuły