Katarzyna Żak dodała zdumiewające zdjęcie. Fani: Ale nogi! To już nie jest Solejukowa z „Rancza”

Sojelukowa z Rancza, Alina z Miodowych lat. Katarzyna Żak kojarzona jest z wieloma rolami, jednak dwie wyżej wymienione są bodaj najszerzej kojarzone. We wspomnianym Ranczu charakteryzatorzy „pobrzydzili” ją, jak tylko mogli. Prywatnie jednak – jak się okazuje – żona Cezarego Żaka przedstawia zupełnie inne oblicze. 

Ranczo, a także Miodowe lata. To głównie z tych seriali największy procent widzów kojarzy Katarzynę Żak. W obu produkcjach pracowała u boku swojego męża – Cezarego Żaka. Pierwszy z seriali emitowany był w TVP, drugi z kolei w telewizji Polsat

Ani w jednym, ani w drugim aktorka nie była jednak przedstawiana jako seksbomba. Nawet w Miodowych latach, podczas kręcenia których była przecież o 20 lat młodsza. Jednakże dziś – w dobie mediów społecznościowych – możemy zobaczyć, jak NAPRAWDĘ wygląda Katarzyna Żak. Zamieściła zdjęcie w stroju kąpielowym na jachcie. Jej nogi robią wrażenie. Co zresztą nie umknęło uwadze fanów w mediach społecznościowych. 

Klienci Pekao masowo podejmują ostateczną decyzję. "Nie ma wyjścia"

Katarzyna Żak półnaga? Tutaj nie wygląda jak Solejukowa z „Rancza”

Aktorka spędza wakacje wraz z mężem – w jednym z luksusowych nadmorskich kurortów. Para pochwaliła się błogimi, wspólnymi chwilami w mediach społecznościowych. 

Na pierwszym zdjęciu Katarzyna Żak pozuje na jachcie sama, eksponując swoje długie, nakremowane nogi. Z kolei na drugiej fotografii widzimy ją już z mężem. Gołym okiem widać, że – mimo upływu lat – Cezary Żak wraz z żoną są bardzo szczęśliwi. 

Wiadomości TVP bez Danuty Holeckiej? Są 2 prawdopodobne daty odejścia prezenterki

Katarzyna Żak wakacje sierpień 2022

Cezary Żak i Katarzyna 2022

58-letnia Katarzyna Żak na żadnym ze zdjęć nie przypomina Aliny Krawczyk z Miodowych lat, ani tym bardziej Solejukowej z nie mniej kultowego serialu Ranczo. Można by natomiast rzec, że wręcz epatuje seksapilem. 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx