Czekacie na Kevina? 42-letni aktor stał się wrakiem człowieka. Teraz ma roczne dziecko! [ZDJĘCIA]

POPULARNE DZIŚ

Macaulay Culkin? To nazwisko kojarzy mało kto. Natomiast fabułę filmu „Kevin sam w domu” niemal każdy Polak potrafi ze szczegółami opowiedzieć od początku do końca. Co w 2022 r. dzieje się z 42-letnim już aktorem, który wcielał się w rolę Kevina?

Kevina zagrał świetnie. W latach 90. wydawało się, że przed Culkinem świetlana, aktorska kariera. Tym bardziej, że komediowa, świąteczna produkcja z jego udziałem osiągnęła globalny sukces. Podbiła rynki europejskie, w tym polski. Zresztą w naszym kraju „Kevina” emituje się częściej, niż w samych Stanach Zjednoczonych.

Polacy kochają „Kevina samego w domu„. To już tradycja, że w obliczu Świąt Bożego Narodzenia wyczekujemy, aż Polsat po raz niezliczony wyemituje kultową produkcję. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę z tego, co stało się z odtwórcą roli uroczego Kevina.

Smutna przemiana Macaulaya Culkina. Tak wygląda w 2022 r.

Najnowsze zdjęcia Culkina przyprawiają o kłucie serca. Mężczyzna – co oczywiste – nie wygląda już tak, jak zapamiętaliśmy go z wyprodukowanego w 1992 r. filmu. Efektem przemian nie jest jednak tylko upływ czasu.

Niestety, młody wówczas człowiek, na którego spadła tak wielka popularność, nie do końca sobie z nią poradził. Choć wcielił się w wiele innych, całkiem znanych ról, to w Polsce kojarzymy go niemal wyłącznie z „Kevinem samym w domu”. Zatem do sedna. Jak w 2022 r. wygląda Macaulay Culkin, filmowy Kevin?

Macaulay Culkin Kevin sam w domu jak wygląda 2022

Powyższe zdjęcie pochodzi sprzed kilku lat, gdy Macaulay Culkin znajdował się w najgorszym okresie swojego życia. Widywany był pod wpływem różnych używek i wyglądał bardzo źle. Teraz – oby jak najdłużej – jest nieco lepiej. Świadczą o tym poniższe fotografie, na których nawet pojawia się z partnerką.

Nowe zdjęcie Culkina – „Kevina samego w domu” (2022)

„Rozstania i powroty” – tak można by opisać relację 42-letniego aktora z Brendą Song. Amerykańskie tabloidy bardzo uważnie śledzą ich relację. Paparazzi również nie próżnują. Możemy zobaczyć nawet Macaulaya Culkina będącego w całkiem niezłej formie, na spacerze z dzieckiem i partnerką:

Culkin partnerka Brenda Song Kevin Macaulay Culkin 2022

Dakota Song Culkin dziecko Kevin sam w domu

Niestety – Macaulay Culkin już kilka razy „wracał do żywych”, po czym znów wpadał w szpony nałogu, co utrudniało z nim kontakt. W sferze zawodowej – co oczywiste – jego pozycja nie jest tak wysoka, jak mogłaby być. Aktor z Brendą Song doczekali się dziecka – Dakoty Song Culkin. Dziewczynka przyszła na świat w 2021 roku.

Redakcja mPress poleca:

Najnowsze artykuły

1
0
Skomentuj ten artykułx
()
x