Kim jest partnerka mecenasa Kaszewiaka ze „Sprawy dla reportera”? Ona też występuje w TVP

Piotr Kaszewiak jest wszystkim znany ze „Sprawy dla reportera”. W ostatnim czasie zyskał dużą popularność. Mecenas nie dzieli się w programie szczegółami ze swojego życia prywatnego. Jednak zdradza niektóre szczegóły w swoich mediach społecznościowych.

„Sprawę dla reportera” od lat możemy oglądać na antenie TVP. W ostatnim czasie program Elżbiety Jaworowicz spotyka się z krytyką w związku z formą przedstawiania sytuacji, która nie rzadko jest absurdalna. Piotr Kaszewiak cieszy się spora sympatią wśród widzów dzięki swojemu stylowi bycia i charyzmie.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Piotr Kaszewiak znany jest ze swojej skrupulatności, zawsze jest przygotowany do omawianych spraw i nie boi się wypowiadać w sposób nieprzychylny uczestnikom programu. Mecenas raczej nie dzieli się publicznie szczegółami ze swojego życia prywatnego, mimo swojej popularności nie udziela często wywiadów.

Iga Parada też pojawia się w programie stacji TVP

Jednak z jego mediów społecznościowych możemy dowiedzieć się o nim paru szczegółów. Jego konto na Instagramie śledzi ponad 40 tysięcy internautów. Wiadomo, że mecenas prowadzi własną kancelarię adwokacką.

Popularność Piotra Kaszewiaka wzrosła wraz z rozpoczęciem działalności stand-upera Daniela Midasa. Komik często wyciąga z programu największe absurdy i dzieli się nimi z internautami. Mecenas już wielokrotnie pojawił się u boku Daniela Midasa na jego występach.

Partnerką Piotra Kaszewiaka jest Iga Parada, którą możecie kojarzyć z „Pytania na śniadanie”. Kobieta jest adwokatką i pełni w programie rolę eksperta w niektórych sprawach. Z mediów społecznościowych mecenasa można się dowiedzieć, że partnerzy chętnie podróżują i maja psa rasy mops.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły