Kipiel-Sztuka zabrała głos ws. swoich problemów! Zapadła na straszną chorobę

Patrycja Abramczyk
Patrycja Abramczykhttps://etydzien.pl
Sport, show-biznes, tematy społeczne. Mogę pisać nawet o mongolskim balecie. Mistrzyni researchu. Niedoszła absolwentka AWF-u.

Marzena Kipiel-Sztuka zabrała głos na temat swoich problemów, o których od dawna rozpisują się media. Zdementowała niektóre doniesienia i wyznała, że niedawno zapadła na okropną chorobę. 

Wiele krajowych mediów, w tym dział rozrywkowy Onetu, donosiło w ostatnich dniach – na nowo – o życiowych i finansowych problemach znanej aktorki. Odtwórczyni roli Halinki w Świecie według Kiepskich wyznała całą prawdę. To rzuca nowe światło na jej sprawę.

Marzena Kipiel-Sztuka nie ma za co jeść. Koszmarna sytuacja byłej gwiazdy Polsatu

Dodatkowo osoby znające prywatnie Kipiel-Sztukę sugerowały, że utrudniony kontakt z nią może być spowodowany jej powrotem do nałogu, z jakim przed laty się zmagała. To oczywiście alkoholizm – najczęściej diagnozowane uzależnienie w naszym kraju. O problemach Marzeny Kipiel-Sztuki z alkoholem pisaliśmy nawet na mPress.

Kipiel-Sztuka mówi wprost: dopadła mnie choroba

Nie wiedzieliśmy jednak wszystkiego. Wywiad dla „Twojego Imperium”, który ukazał się przecież już dłuższy czas temu, nieco zakłamywał prawdziwy obraz życia kobiety. Dementując część doniesień stwierdziła, że wcale nie jest tak, że brakuje jej na jedzenie. Raczej zdarzył się taki moment. Już w marcu przyznała natomiast (niestety, te słowa nie przebiły się do opinii publicznej aż tak mocno), że daje radę. Co powiedziała?

Pierogi u Gessler? Cena za 1 sztukę zwali was z nóg

– Nie jestem osobą rozrzutną, więc spokojnie: mam za co jeść. Zdradziła jednak również, że po serii śmierci jej kolegów ze Świata według Kiepskich (m.in. Dariusz Gnatowski – Boczek i Ryszard Kotys – Paździoch) wpadła w trudną do wyleczenia, cywilizacyjną chorobę – depresję. Podłamana mówiła, że pół dnia przesypia, ewentualnie patrzy tępo w ścianę lub sufit, a część czasu poświęca na spacery z psem.

– Mam depresję i dokucza mi samotność (…). Połowę dnia przesypiam, a z domu wychodzę głównie z psem na spacer (…). Przy okazji apeluję do wszystkich, którzy mają podobne problemy, żeby głośno o tym mówili i zgłaszali się po pomoc – mówiła w marcu ur. Marzena Kipiel-Sztuka.

Nawet Jaworowicz się zdziwiła. To stało się w najmniej oczekiwanym momencie

Co dziś robi Marzena Kipiel-Sztuka?

  • Odtwórczyni roli Halinki Kiepskiej widywana jest głównie na spacerach z psem
  • Obecnie żyje z oszczędności i – jak zapewnia – „nie umrze z głodu”
  • Twierdzi, że jej jedynym przyjacielem jest ukochany pies
  • Szuka nowej drogi zawodowej po zakończeniu produkcji Świata według Kiepskich
  • Chce wrócić do zawodu, ale nie na siłę. Planuje trasę po kraju z własnym przedstawieniem
  • Mieszka w Legnicy (woj. dolnośląskie)
  • Unika kontaktów z dziennikarzami, którzy przed laty wyrządzili jej sporo krzywdy
  • Nawet Jaworowicz się zdziwiła. To stało się w najmniej oczekiwanym momencie

Czytaj także: Ppor. Michalska przekazała nowe informacje z uśmiechem na ustach. Chodzi o budowę zapory na granicy

0
Skomentuj ten artykułx