Klaudia El-Dursi zniknie z Hotelu Paradise? Inna gwiazda może ją zastąpić

POPULARNE DZIŚ

Trwa szósty sezon programu Hotel Paradise. Zdecydowany hit ramówkowy stacji TVN7 od początku prowadzi Kaludia El Dursi. Tu jednak pojawia się problem, bo w mediach krążą plotki o jej ewentualnej następczyni. To inna gwiazda TVN-u.

Hotel Paradise to bez wątpienia hit stacji TVN7. Ważne jest również to, że odcinki są także dostępne w serwisie streaminogwym Player, co jeszcze bardziej nakręca popularność programu. Kusząca jest również akcja, w której przystojni mężczyźni, na rajskiej wyspie, flirtują z równie pięknymi kobietami.

Właśnie nadawany, szósty sezon Hotelu Paradise jest w pełni. Jedną z faworytek do wygrania całego programu z pewnością jest Hania, która zdradziła, że w przeszłości zmagała się z zaburzeniami odżywiania. Poza tym od początku trwania nowej edycji tworzy bardzo silną więź z Mikołajem.

Bardzo mocnym punktem programu jest oczywiście Klaudia El-Dursi. Prezenterka, która popularność zdobyła w jednej z edycji Top Model, prowadzi Hotel Paradise od samego początku. Teraz pojawiły się jednak plotki, w kolejnych sezonach może zastąpić ją inna gwiazda TVN-u. Mianowicie chodzi o Dorotę Gardias.

Klaudia El-Dursi może jednak spać spokojnie. Popularna pogodynka już raz zdementowała takie plotki, a ostatnio zrobiła to po raz kolejny. Dorota Gardias nie ma zamiaru zastępować El-Dursi w Hotelu Paradise.

Nowe odcinki „Hotelu Paradise” można oglądać na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku. Show oglądać będzie można również w serwisie streamingowym Player.pl.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x