Strona głównaRozrywkaKłopoty Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka nie wróci już do Polski?

Kłopoty Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka nie wróci już do Polski?

Była „Królową życia”, dziś ukrywa się za granicą. 49-letnia Dagmara Kaźmierska opuściła kraj wraz z synem, Conanem, tuż po zakończeniu współpracy z telewizją Polsat. Jak powszechnie wiadomo, doszło do tego w atmosferze skandalu. Czy już wtedy kobieta wiedziała, że zdecydowanie lepiej będzie najbliższe miesiące spędzić poza Polską? 

Kilka miesięcy temu media przypomniały o mrocznej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Co prawda o tym, że przed laty była skazana m.in. za prowadzenie agencji towarzyskiej, wiedzieli w środowisku wszyscy. Jednak dopiero akta jej sprawy karnej zobrazowały jej okrucieństwo.

Kilka lat po opuszczeniu aresztu Kaźmierska stała się prawdziwą gwiazdą. Dzięki serialowi „Królowe życia” pokochały ją miliony. „Jechała” na wizerunku próżnej, acz raczej sympatycznej i zabawnej kobiety z wyższych sfer. Jej drugie oblicze poznaliśmy właśnie w wyniku pracy dziennikarzy portalu Goniec. Teraz – choć przecież była już skazana – Kaźmierska może mieć kolejne problemy.

Kaźmierska ukrywa się za granicą? Kłopoty „Królowej życia”

Z dnia na dzień straciła status „Królowej życia”. Media tradycyjne nie chcą już mieć z nią nic wspólnego. Sam Polsat natomiast zakazał nawet dziennikarzom akredytowanym na plan „Tańca z gwiazdami” zadawania pytań dotyczących Dagmary Kaźmierskiej. Jakby tego było mało – coraz bardziej prawdopodobne jest, że celebrytką po raz kolejny zainteresuje się prokuratura.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Bo choć „swoje odsiedziała”, to wiele wskazuje na to, że udało jej się uniknąć odpowiedzialności za kilka kolejnych poważnych przestępstw. Takich, które – tyle możemy powiedzieć – wg polskiego prawa się nie przedawniają. Co gorsza, oczywiście z perspektywy Kaźmierskiej, głos zaczęły zabierać jej ofiary sprzed lat. Jak choćby ta cytowana przez Onet. – Jednej dziewczynie potrafiła zęby powybijać. Dosłownie. Chodziła tam bez zębów, bo jej Dagmara wybiła. Mnie biła, kopała, szarpała za włosy, rzucała jak szmacianą lalką. Wrzeszczała przy tym i zawsze coś groziła, że jak nie nas, to nasze rodziny załatwi – opowiada kobieta. Ale medialny tumult to teraz najmniejszy problem „królowej”.

Ponieważ jedne pokrzywdzone przez nią osoby nabrały odwagi, by rozmawiać z mediami. Inne z kolei – postanowiły udać się na policję, a także złożyć zawiadomienie do prokuratury, dzieląc się swoją wiedzą, która już nigdy nie miała wyjść na światło dzienne. Dlaczego dopiero teraz? Najbardziej logiczna wydaje się być teoria o tym, że wcześniej pokrzywdzeni zwyczajnie bali się Dagmary Kaźmierskiej. Wiedzieli przecież, jak jest bezwzględna. Natomiast w ostatnich latach była dodatkowo majętna i wpływowa. Najpewniej na tyle, by skutecznie uprzykrzyć komuś życie. A nawet całkowicie je zniszczyć.

Gdzie jest Kaźmierska?

Wygląda na to, że Dagmara Kaźmierska szybko nie wróci do Polski. Opuściła ojczyznę tuż po tym, jak rzekomo sama zrezygnowała z udziału w Tańcu z gwiazdami. Na nagraniu, na którym – zresztą jak prawie zawsze – towarzyszył jej Conan tłumaczyła, że musi odejść ze względu na kontuzję żebra.

Mało kto uwierzył jednak, że sama celebrytka zdecydowała się na zakończenie współpracy. Najprawdopodobniej to telewizja Polsat „subtelnie zasugerowała”, że w obliczu medialnej afery dobrze byłoby rozstać się w zgodzie. Zaraz potem Kaźmierska poleciała z synem do Al-Dżuny – luksusowego miasteczka w Egipcie położonego nad Morzem Czerwonym. Kolejne tygodnie spędzili w Paryżu. Teraz – wszystko na to wskazuje – Dagmara Kaźmierska znów jest w Egipcie.

Tak wynika z jej aktywności w mediach społecznościowych. Czego obawia się upadła celebrytka? Czyżby zdawała sobie sprawę z tego, że niektóre osoby wiedzą coś, co mogłoby ponownie pogrążyć ją prawnie? Już w kwietniu obiecała obszernie odnieść się do afery i udowodnić, że „nie jest bestią”. Nie zrobiła tego jednak. Dostaliśmy jedynie krótkie oświadczenie, w którym Kaźmierska… deklaruje, że bestią nie była. Trochę mało. Żadnego odniesienia się do faktów, zeznań pokrzywdzonych. Żadnego „przepraszam”. Czy tacy ludzie się zmieniają?

Redakcja mPress poleca również:

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Robert Lewandowski przed Euro 2024: Medal? Trzeba być realistą

Już tylko niespełna dwa tygodnie dzielą nas od pierwszego meczu na Euro 2024 w Niemczech. Reprezentacja Polski w...

Dagmara Kaźmierska w fatalnej sytuacji. Fani współczują i nie mogą uwierzyć

Wakacje w Paryżu, inne egzotyczne wyjazdy, brylowanie w mediach, status "królowej życia". Wszystko to już echa przeszłości. Dziś...

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Ostatnie newsy