Strona głównaInne publikacjeKolejny gwiazdor NBA z wielkim kontraktem. Co za kwota!

Kolejny gwiazdor NBA z wielkim kontraktem. Co za kwota!

„The Athletic” poinformował, że Joel Embiid podpisał nową, czteroletnią umowę z Philadelphia 76ers. Kameruńczyk ma zarobić przez ten czas aż 197 milionów dolarów.

Joel Embiid dołączył do Philadelphia 76ers w 2014 roku. Kameruńczyk został wybrany podczas Draftu z numerem trzecim. Niestety, pierwsze dwa sezony stracił z powodu kontuzji i zaczął grę w NBA dopiero w 2016 roku.

Z czasem Kameruńczyk stał się największą gwiazdą klubu z Filadelfii. Wystąpił w czterech ostatnich All-Star Game. W zeszłym sezonie znów miał problemy ze zdrowiem, a jego klub odpadł w półfinale Konferencji Wschodniej z Atlantą Hawks.

76ers dobrze widzą, że Embiid jest kluczowym graczem, dlatego zapewnili sobie jego usługi na kolejne cztery lata. Jako pierwsi poinformowali o tym dziennikarze z „The Athletic”. Gdy informacja pojawiła się w mediach, Kameruńczyk potwierdził to na Twitterze.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Nie ma drugiego takiego miejsca, jak Filadelfia! Jestem podekscytowany faktem, że będziemy kontynuowali nasze starania o zdobycie mistrzostwa NBA i ewentualnym przejściem na emeryturę właśnie tu – napisał Embiid.

Kameruńczyk podpisał gwiazdorski kontrakt, dzięki któremu zarobi prawie 50 milionów dolarów za sezon gdy. Philadelphia 76ers liczą, że Embiid pomoże zdobyć w najbliższym czasie mistrzostwo NBA.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

„Mecenas Kaszewiak prawie płacze”. Cyrk w najnowszym odcinku „Sprawy dla reportera”

Niedawno w jednym z odcinków popularnego programu "Sprawa dla reportera" mieliśmy prawdziwie absurdalną sytuację z udziałem kobiety, która...

Ostatnie newsy