Kolejna kompromitacja Roberta Lewandowskiego. „Tak upadają legendy”

Kolejna kompromitacja Roberta Lewandowskiego. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski i tak musiał w ostatnim okresie mierzyć się z krytyką tak powszechną, jaka prawdopodobnie nie spotkała go od początku profesjonalnej kariery. Niestety, przyszłość nie maluje się w różowych barwach. 

Kiepska forma w reprezentacji, kompromitująca porażka w starciu z Mołdawią, słaby kontakt z kolejnymi selekcjonerami. Ostatnie miesiące to dla „Lewego” naprawdę trudny okres. Na domiar złego właśnie obserwujemy jeszcze jedną wizerunkową katastrofę. 

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Co ciekawe, sytuacją zdumieni są nawet najpopularniejsi dziennikarze sportowi, którzy na co dzień wspierają przecież naszego najlepszego piłkarza. Co konkretnie się stało? 

Kompromitacja kapitana reprezentacji. Dlaczego Lewandowski milczy?

Otóż Robert Lewandowski, który tak czy inaczej od dłuższego czasu jest w Polsce na cenzurowanym (afera premiowa na mundialu, konflikty z trenerami kadry, fatalne wyniki reprezentacji) postanowił… wytoczyć wojnę intenautom. 

W dodatku niekoniecznie tym, którzy wylewają na niego w sieci hejt. „Lewemu” miały nie podobać się żartobliwe memy z jego udziałem. Prawnicy i ludzie zajmujący się wizerunkiem Roberta Lewandowskiego rozpoczęli krucjatę, kontaktując się z największymi serwisami w których publikowane są memy. W ten sposób – w oczach wielu – kapitan reprezentacji Polski utracił wizerunek sportowca pewnego siebie i mającego do siebie dystans. Dla porównania Iga Świątek sama śmieje się z memów na swój temat, a nawet użyła zwrotu „gówniara z paletką” podczas odbierania nagrody w plebiscycie Przeglądu Sportowego.

Co prawda Mateusz Borek (komentator TVP) stwierdził, że Lewandowski o całej „aferze memowej” dowiedział się przebywając na wakacjach, a za wszystko odpowiadają spece of wizerunku piłkarza. Jednakże kibice i spore grono publicystów sportowych nie może zrozumieć, dlaczego sam zainteresowany nie zabrał głosu w tej sprawie i nie uciął spekulacji. Jeszcze kilka lat temu powszechnie uwielbiany w naszym kraju zawodnik zaczyna dosłownie stawać się postacią kontrowersyjną. 

Najnowsze artykuły