Koniec kariery Małgorzaty Rozenek? TVN ujawnia, co dalej z celebrytką

Czy to koniec kariery Małgorzaty Rozenek w TVN-ie? Po tym, jak celebrytka zniknęła z „Dzień dobry TVN” zaczęły mnożyć się plotki na temat jej przyszłości. Co oczywiste, sprawę drążyć zaczęły portale plotkarskie. I w końcu udało się dotrzeć do konkretów.

Rozenek z telewizją TVN jest związana od bardzo wielu lat. Na kanwie tej popularności dopięła wiele intratnych kontraktów reklamowych, zbudowała potężną bazę fanów w mediach społecznościowych i powołała do życia szereg inicjatyw, z których będzie czerpać profity przez lata. Ale czy zobaczymy ją jeszcze na antenie TVN?

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Co dalej z Rozenek? TVN uchyla rąbka tajemnicy

Pogłoski o rzekomym końcu medialnej (a przynajmniej związanej z TVN-em) kariery Małgorzaty Rozenek krążą po sieci już od co najmniej kilku lat. Po tym, jak odsunięto ją od współprowadzenia „Dzień dobry TVN” tego typu plotki się nasiliły.

Zweryfikować je u źródła postanowili dziennikarze serwisu pudelek.pl. Jak się okazało, władze stacji wcale nie chcą pożegnać 45-letniej gwiazdy na dobre. Ma ona bowiem dostać swój autorski program, który będzie nowością w ramówce TVN.

„Pudelkowi udało się dowiedzieć, że już niedługo prezenterka poprowadzi nowy program o… tematyce ślubnej!” – czytamy w publikacji. Informator rzeczonego portalu wskazał także przyczyny odejścia Małgorzaty Rozenek z „Dzień dobry TVN”. Rozstanie nie miało wynikać ze złej jakości współpracy, gdyż ta – jak wskazuje – przebiegała wzorowo. Dyrekcja posłuchała natomiast głosu widzów, którym nie zawsze styl prowadzenia programu przez „perfekcyjną panią domu” odpowiadał.

Najnowsze artykuły