Koroniewska wpadła w szał. Obraziła internautę, który napisał chamski komentarz

Patrycja Abramczyk
Patrycja Abramczykhttps://mgol.pl/
Sport, show-biznes, tematy społeczne. Mogę pisać nawet o mongolskim balecie. Mistrzyni researchu. Niedoszła absolwentka AWF-u.

Joanna Koroniewska tym razem nie wytrzymała i w jasny sposób dała jednemu z internautów do zrozumienia, że nie życzy sobie tego typu komentarzy. Na Instagramie dostała niezbyt pochlebny komentarz na temat swojej figury. Odpowiedziała w sposób nie mniej bezpośredni.

Koroniewska to jedna z największych gwiazd social mediów w Polsce. Zarówno w pojedynkę, jak i ze swoim mężem Maciejem Dowborem często publikują ciekawe lub zabawne materiały. Angażują w nie także swoje dzieci.

Tym jednak razem aktorka i influencerka zamieściła zdjęcie, na którym pozuje sama. Jednemu z użytkowników Instagrama nie do końca spodobała się… jej figura. Zamiast zachować zdanie na ten temat dla siebie, zamieścił pod zdjęciem mało dżentelmeński komentarz.

Dramatyczna decyzja Maryli Rodowicz. To może skończyć się tragicznie

Instagram: Joanna Koroniewska obraziła niekulturalnego mężczyznę

Zwykle Koroniewska jest opanowana. Często przejawy hejtu obraza w żart i woli cieszyć się życiem i rodziną, zamiast wdawać się w wirtualne utarczki. Tym jednak razem została przekroczona granica, której gwiazda przekraczać nie pozwala.

Została bowiem skrytykowana za rzekomy „brak bioder”. Ale spokojnie, gwiazda skontrowała niemiłego komentatora w spektakularny sposób. Czyli odpowiedzią na poziomie, jaki zaprezentował on sam.

Joanna Koroniewska Instagram

Marzena Kipiel-Sztuka nie ma za co jeść. Koszmarna sytuacja byłej gwiazdy Polsatu

Gdzie są biodra” – napisał zniesmaczony użytkownik Instagrama. Figura Joanny Koroniewskiej ewidentnie nie przypadła mu do gustu.

Aktorka nie zastanawiała się długo i odpowiedziała „recenzentowi” swojej urody krótko: „A gdzie mózg się podział?„.

1
0
Skomentuj ten artykułx