Korwin-Mikke ostrzega: nie wierzcie w żadne 800 plus

Janusz Korwin-Mikke nigdy nie był zwolennikiem wdrażania kolejnych programów socjalnych. Tym razem zabrał głos m.in. na temat 800 plus. Bo to właśnie w nie ma przekształcić się osławiony już, rządowy program Rodzina 500 Plus. 

Wybory parlamentarne już za kilka miesięcy. Nietrudno było zatem przewidzieć, że Prawo i Sprawiedliwość na ostatniej prostej przygotuje „coś ekstra”. Czyli coś, co zmobilizuje tzw. twardy elektorat do ponownego zagłosowania na największą partię konserwatywną.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Jarosław Kaczyński już potwierdził, że od nowego roku Polacy będą otrzymywać na dziecko nie 500, a 800 złotych. Rządzący przekonują, że rekompensują w ten sposób obywatelom stopę inflacji „z nawiązką”.

Korwin-Mikke o 800 plus: nie bądźcie jak pelikany

Takie pomysły bardzo nie podobają się prominentnemu politykowi Konfederacji. Janusz Korwin-Mikke prosi rodaków, by nie dali się w ten sposób kupić. – Nie bądźcie jak pelikany! – apeluje doświadczony polityk.

– Nie wierzcie w żadne 800 zł, darmowe mieszkania, babciowe czy dopłaty do wszystkiego. Polityk nic nigdy Wam nie da, bo nic nie ma – to Wy za to zapłacicie! – tłumaczy Janusz Korwin-Mikke.

– Nie można być liberałem i popierać socjalizm, niezależnie od tego z jaką książką na zdjęciu będzie się pozować. Ten system trzeba rozwalić, polityków rozliczyć, a podatki obniżyć! Nie da się? No to czeka Was niespodzianka… – skwitował polityk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły