Janda chciała dopiec Kaczyńskiemu. Użyła tylko 3 słów

Po słowach Jarosława Kaczyńskiego o „tym ryżym” w sieci znowu zagrzmiało. Szef Prawa i Sprawiedliwości tak właśnie powiedział się o Donaldzie Tusku. Hasło „ten ryży” króluje na Twitterze, ze słów jakich użył Jarosław Kaczyński użytek postanowiła zrobić także Krystyna Janda. 

Przypomnijmy, że podczas wystąpienia weekendowego prezes PiS w niewybrednych słowach wypowiadał się o Platformie Obywatelskiej oraz samym Donaldzie Tusku, którego nazwał „ryżym” oraz „wrogiem narodu” który jest „największym zagrożeniem dla Polski” i najlepiej, aby pojechał do Niemiec. Podczas tego samego wystąpienia zaprzeczył pogłoskom o współpracy z Konfederacją. 

NIE PRZEGAP!

Brak postów do wyświetlenia

Słowa Jarosława Kaczyńskiego nie pozostały bez echa. 

– Moczar byłby dumny – napisał Radosław Sikorski pisał na Twitterze.

Krystyna Janda reaguje na słowa Kaczyńskiego

– Z miłego dziadziusia z pikników rodzinnych wylazł zwykły cham. Nerwy puszczają – dodała Barbara Nowacka wiceprzewodnicząca klubu Koalicji Obywatelskiej.
 
– To jest dzisiaj skala demoralizacji obozu władzy. A jeszcze dwa tygodnie temu Jarosław Kaczyński tańczył na murach na Jasnej Górze – powiedział w kolei w Tok FM profesor Paweł Kowal. 
 

Również Krystyna Janda odniosła się do słów Jarosława Kaczyńskiego. Na Facebooku zamieściła wymowny wpis, którym zapewne chciała dopiec prezesowi PiS. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły