Krzysztof Bosak o Donaldzie Tusku: Maskarada trwa!

Współprzewodniczący Konfederacji Krzysztof Bosak skomentował na Twitterze ostatnią polityczną aktywność szefa Platformy Obywatelskiej, Donalda Tuska.

Wybory parlamentarne odbędą się w połowie października, więc kampanie wszystkich partii trwają w najlepsze. Wszakże czasu na przekonanie do siebie polskich wyborców pozostało naprawdę niewiele.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Donald Tusk podczas konwencji Koalicji Obywatelskiej w Tarnowie wymieniał pierwsze konkrety z tzw. 100 konkretów na 100 dni. Są to cele, które lider opozycji będzie chciał zrealizować po dojściu do władzy.

Bosak kpi z Tuska

Krzysztof Bosak za pomocą Twittera wbił szpileczkę w byłego przewodniczącego Rady Europejskiej, zarzucając mu patriotyzm na pokaz w swoich ostatnich wystąpieniach.

„Im bliżej wyborów, tym bardziej scenografia środowiska Tuska staje się biało-czerwona, a mniej tęczowa i złoto-granatowa. Złowrogie czarne pioruny nagle zastąpiły patriotyczne serduszka. Maskarada trwa!” – czytamy we wpisie czołowego Konfederaty.

Czytaj także:

Najnowsze artykuły