Krzysztof Cugowski mówi o śmierci. „Trzeba mieć nadzieję, żeby człowiek zszedł w miarę mało boleśnie”

0
19
Krzysztof Cugowski skończył właśnie 73 lata. Mówi o śmierci, maj 2023

Krzysztof Cugowski niedawno skończył 73 lata. Z tej okazji udzielił wywiadu i podzielił się swoimi przemyśleniami w temacie przemijania. Jego słowa są wyjątkowo poruszające.

Krzysztof Cugowski bez wątpienia jest jednym z najbardziej znanych muzyków w Polsce. Przez lata pełnił rolę lidera zespołu „Budka Suflera”. Wokalista nie jest już związany z popularną grupą, mimo tego nadal koncertuje.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Piosenkarz chwilę temu skończył 73 lata. W wywiadzie, którego udzielił „Faktowi” przyznał, że nie szczególnie lubi świętować urodziny. Krzysztofa Cugowskiego przeraża myśl o jego wieku i przemijaniu.

Krzysztof Cugowski skończył 73 lata

Wokalista nie zaplanował nic spektakularnego na swoje urodziny, spędził je skromnie. Zapewnia jednak, że jak uda mu się dożyć 75 lat „zorganizuje coś większego”. Muzyk zdaje sobie sprawę z tego, że czas biegnie nieubłaganie.

– Kwestia jest jedna, że ten oczywisty finał zbliża się niestety coraz szybciej i jest do niego coraz bliżej. To jest przykre. Trzeba mieć nadzieję, żeby człowiek zszedł w miarę mało boleśnie. A przecież i tak wszyscy musimy to wykonać. To jest jedyny demokratyczny element człowieka. Od tego nikt nie ucieknie, biedny, bogaty i nic się z tym nie poradzi. To ma swój sens oczywiście – wyznał Cugowski.

Piosenkarz stara się dbać o swoje zdrowie i pozostaje ciągle w doskonałej formie. Były lider zespołu „Budka Suflera” często podejmuje aktywność fizyczną, co mu się odpłaca. Krzysztof Cugowski nadal aktywnie koncertuje.