Strona głównaRozrywkaKrzysztof Rutkowski włączy się do głośnej sprawy? Zabrał głos ws. Pandora Gate

Krzysztof Rutkowski włączy się do głośnej sprawy? Zabrał głos ws. Pandora Gate

Kolejna medialna akcja Krzysztofa Rutkowskiego. Legendarny detektyw, przez złośliwych nazywany „detektywem bez licencji”, zapowiedział włączenie się do kolejnej głośnej na cały kraj sprawy. Mowa o Pandora Gate, zatem aferze pedofilskiej w środowisku twórców YouTube.

Tam, gdzie głośno, gdzie media i afery, tam i Krzysztof Rutkowski. Tym razem były detektyw-celebryta wypowiedział się na temat oburzających informacji, jakie wyciekają ze środowiska infuencerów. Szczególnie tych popularnych w serwisie YouTube. Ażeby być precyzyjnym: wycieków dotyczących ich „grzeszków” z przeszłości.

Wieloletni detektyw Rutkowski w swoim stylu zaznacza, że przestępstwa przeciwko dzieciom to zawsze bardzo trudne sprawy. Zarówno dla samych detektywów czy funkcjonariuszy policji, jak i właśnie dzieci. Nierzadko – co nie może dziwić – boją się one lub wstydzą mówić o tym, co je spotkało, a także kto i co konkretnie im zrobił. 

Detektyw Rutkowski i Pandora Gate? Jasne stanowisko w sprawie

Z Rutkowskim rozmawiali dziennikarze portalu goniec.pl. Pewnie nawet ich zdziwiło, jak oczywiste rzeczy zaczął w pewnej chwili opowiadać były detektyw.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Został poproszony o odniesienie się do tego, co w swoim filmie przedstawił Sylwester Wardęga (to on najmocniej nagłośnił tzw. Pandora Gate). Słuchając pytania Rutkowski – cóż – może… zbyt głęboko na moment się zamyślił. 

Powiedział bowiem rzecz tak oczywistą, że równie dobrze jako ekspert w sprawie mógłby tym razem głos zabrać chociażby Jaś Kapela. – Jeśli przedstawione przez Sylwestra Wardęgę informacje się potwierdzą, to zamieszanym w sprawę youtuberom mogą zostać postawione zarzuty pedofilii – powiedział Krzysztof Rutkowski. Cóż. No pewnie zostaną. 

W Pandora Gate zamieszani są m.in. twórcy tacy jak:

  • Stuu
  • Boxdel
  • Marcin Dubiel
  • Przemysław Woźnica, znany szerzej jako „Dizowskyy

Rutkowski Patrol znajdzie Stuu, Boxdela i całą resztę?

Co ciekawe, w przytaczanym wywiadzie Krzysztof Rutkowski nie zapowiedział, że – jak choćby ws. Magdaleny Żuk czy Anastazji Rubińskiej – jego biuro samo włączy się w sprawę. Zapewnił jednak, że rodzice ewentualnie pokrzywdzonych dzieci mogą się do niego zwrócić i poprosić o pomoc. 

– Jeśli chodzi o informacje dotyczące pedofilii, przyjmiemy je (…). Ewentualnie weryfikację, jeżeli osoba jest niewinna, co wielokrotnie udowodniliśmy naszym działaniem – mówi Rutkowski. Czyżby zatem Pandora Gate miała przycichnąć na czas wyborów?

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Joe Biden jednak się wycofał. Kto z Demokratów powalczy z Donaldem Trumpem?

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden poinformował w niedzielę wieczorem w mediach społecznościowych, że nie będzie ubiegał się o...

Ostatnie newsy