Krzysztof Sobolewski: Donald Tusk z pewnością się niepokoi

Czy Donald Tusk boi się nowej partii, która ma powstać w opozycji do PiS? Takiego zdania jest poseł Prawa i Sprawiedliwości, Krzysztof Sobolewski.

Powoli rozpoczyna się wyborcza gorączka. Wybory parlamentarne co prawda odbędą się dopiero jesienią przyszłego roku, ale przygotowania do nich trwają już pełną parą.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Ostatnio pojawiły się plotki, że cała opozycja (PO, Lewica, Polska2050, PSL) wystartują w ramach jednej listy wyborczej. Według medialnych spekulacji, taki manewr pomoże opozycji wygrać wybory i przejąć władzę. Rzeczywiście, sondaże wskazują, że połącznie wszystkich opozycyjnych sił może dać przewagę nad Prawem i Sprawiedliwością.

Krzysztof Sobolewski, poseł Prawa i Sprawiedliwości, kreśli jednak dla opozycji inny scenariusz. – Na mieście się mówi, że coś nowego może być tworzone – powiedział.

–W kuluarach sejmowych dużo bywa czasami plotek i dużo informacji, które zazwyczaj się nie sprawdzają, ale czasami, jak to mówią, w każdej plotce jest cząstka prawdy – podkreślił.

– Na mieście się mówi, że coś nowego może być tworzone, ale na ile to jest prawda, to dzisiaj nie jestem w stanie tego zweryfikować, natomiast nie powiem, żeby to nie było coś dobrego. Sądzę, że się niepokoi Donald Tusk – dodał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły