Kucharski: Lewandowski robił interesy z polityczną prokuraturą PiS

Konflikt na linii Cezary Kucharski – Robert Lewandowski wydaje się nie mieć końca. Były agent najlepszego polskiego piłkarza toczy z nim wojnę od kilku ładnych lat.

Kucharski reprezentował interesy Lewandowskiego między innymi wtedy, kiedy ten pod koniec 2016 roku podpisywał największy kontrakt w historii ligi niemieckiej.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Na mocy tej umowy Lewandowski mógł liczyć na zarobki rzędu 25 milionów euro rocznie, a samemu Kucharskiemu gwarantowała ona ogromną prowizję.

Zimą 2018 roku panowie zakończyli współpracę i od tamtej pory walczą wzajemnie nie tylko w mediach, ale i nawet na drodze sądowej.

Kucharski wytacza działa

Dzisiaj na Twitterze Kucharski wytoczył mocne działa skierowane prosto w kapitana reprezentacji Polski. Sugeruje on bowiem, ze „Lewy” współpracował za pieniądze z partią rządzącą.

„Nie jestem zdziwiony, że PiS wkurzył się na Lewandowskiego za jego woltę… dużo przecież zainwestowali w niego! Przypomnę: R. Lewandowski wszedł w deal z polityczną prokuraturą PiS mający na celu pomoc w rozliczeniu biznesu ze mną, wspólnikiem domagającym się uczciwego rozliczenia.” – napisał Kucharski, odnosząc się do ostatniej wypowiedzi Lewandowskiego, który propozycję premii od rządu nazwał „niemoralną propozycją”.

Czytaj także:

Najnowsze artykuły