Strona głównaZOBACZAwantura na planie "Kuchennych rewolucji". Gessler rzuciła się z pięściami

Awantura na planie „Kuchennych rewolucji”. Gessler rzuciła się z pięściami

Magda Gessler dała wyprowadzić się z równowagi. Doszło do tego podczas nagrań do kolejnego odcinka programu „Kuchenne rewolucje” w Karpaczu. Nagranie z zajścia trafiło do sieci i obiega ją lotem błyskawicy. 

Restauratorka dała się sprowokować Marcinowi Bustowskiemu. To były polityk Konfederacji, obecnie dziennikarz, który – jak twierdzi – ma zamiar ujawnić, jak niezdrowych produktów w swoich restauracjach używa Magda Gessler, a także Robert Makłowicz. Jego zdaniem, takie działania kulinarnych celebrytów są szkodliwe i powodują m.in. wzrost wskaźnika otyłości. 

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler sfotografowana w łóżku. Totalna kompromitacja gwiazdy TVN

Karpacz: Magda Gessler zaatakowała mężczyznę z telefonem. Marcin Bustowski zadał jej trudne pytanie

Bustowski zadał gwieździe TVN trudne pytanie. Poprosił, by powiedziała, skąd bierze produkty do swoich restauracji. Celebrytka od lat przekonuje przecież, że są one najwyższej jakości i gani właścicieli innych biznesów za kupowanie tanich i sztucznie utrwalanych surowców. 

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Niestety, dziennikarz społeczny nie usłyszał klarownej odpowiedzi na swoje pytanie. Za to został zaatakowany przez Magdę Gessler, która nie wytrzymałą, choć początkowo starała się ignorować zaczepki mężczyzny. – Niech pan weźmie coś na uspokojenie – mówiła. Ale cierpliwości starczyło tylko na niedługą chwilę. 

Agresywna Magda Gesslerowa zniszczyła mi telefon, a koledze tak ciągła kabla, że wyrwała gniazdo z telefonu. Kobieta jest naprawdę niezrównoważona emocjonalnie – opisał sytuację Bustowski. I fakt, na nagraniu widać moment, w którym Magda Gessler rzuca się w kierunku nagrywającego, by wyrwać mu telefon.

Gessler w Karpaczu – awantura przed lokalem „Pod papryką”

W miejscowości Karpacz Magda Gessler przeprowadza metamorfozę restauracji „Pod papryką”. Obecność znanej restauratorki oczywiście wzbudziła spore zainteresowanie lokalnej społeczności. A awantura z jej udziałem – jeszcze większe.

Co ciekawe, nie jest to pierwsza sytuacja, w której ktoś zakłóca nagrania do „Kuchennych rewolucji”. W stronę Gessler często krzyczą coś młodzi ludzie i wchodzą w kadr, co uniemożliwia kontynuowanie nagrań. Jak widać, popularność ma zarówno swoje dobre strony, jak i złe. W dodatku w tym przypadku mocno ucierpi wizerunek Magdy Gessler oraz renoma jej lokali oraz biznesów internetowych.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Joe Biden jednak się wycofał. Kto z Demokratów powalczy z Donaldem Trumpem?

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden poinformował w niedzielę wieczorem w mediach społecznościowych, że nie będzie ubiegał się o...

Ostatnie newsy