Kukiz: nie domagałem się od Kaczyńskiego konkretnego miejsca na liście

Lider Kukiz’15 Paweł Kukiz w nadchodzących wyborach parlamentarnych będzie startował z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Kukiz już dawno temu ogłosił, że rozważa kandydowanie z listy Prawa i Sprawiedliwości, co w ostatnim czasie stało się faktem.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Nieoficjalnie informacje mówią, że były muzyk a obecnie kontrowersyjny polityk otworzy listy PiS w Opolu. Kukiz zaznacza, że prowadził rozmowy z partią rządzącą i okazały się one owocne.

– Kolejna tura rozmów z Prawem i Sprawiedliwością za nami. Nasze postulaty otrzymały aprobatę – przekazał Kukiz w rozmowie z PAP.

Kukiz nie domagał się konkretnego miejsca

Kukiz twierdzi, iż nigdy nie żądał od Jarosława Kaczyńskiego, by ten przyznał mu konkretne miejsce na listach. Jest jednak wielce prawdopodobne, że będzie on „jedynką” PiS w okręgu opolskim.

– Nigdy się tego nie domagałem od prezesa Kaczyńskiego – przekonuje 60-latek.

Najnowsze artykuły