Kurdej-Szatan załamana. Ta wiadomość to gwóźdź do jej zawodowej trumny

Marcin Palionhttps://mpress.pl
Dziennikarz z 8-letnim doświadczeniem. Zaczynał przygodę z dziennikarstwem od lokalnych tytułów prasowych na Podkarpaciu. Ekspert od mediów internetowych.

Barbara Kurdej-Szatan ponosi srogie konsekwencje za swoje zachowanie. Po tym, jak nazwała funkcjonariuszy strzegących polskich granic mordercami, odwracają się od niej kolejne firmy i współpracownicy. Głos w sprawie zabrali ludzie związani z telewizją Polsat.

Kilka dni temu informowaliśmy, że zakończenie współpracy z Barbarą Kurdej-Szatan rozważa sieć Play. Najprawdopodobniej trwająca kampania reklamowa będzie ostatnią z udziałem „sympatycznej blondynki”. Ale to dopiero początek problemów. 

Na razie PR-owcy badają, na ile negatywny wpływ na wizerunek Kurdej-Szatan będą miały jej słowa sprzed kilku tygodni. Użyła w swoim wpisie masy wulgaryzmów i obrażała strażników granicznych. Dopuściła się nawet nazwania ich mordercami. 

POPULARNE DZISIAJ: 

Polsat nie chce Barbary Kurdej-Szatan? Media podają wymowne stanowisko

Została zaraz po tym zwolniona przez TVP. Play z kolei nadal rozważa, czy aby na pewno powinien przedłużyć kontrakt reklamowy z 36-letnią kobietą. Pozostawała nadzieja, że pomocną dłoń poda jej Polsat. Wszystko wskazuje jednak na to, że również przygoda Barbary Kurdej-Szatan z tą stacją dobiega końca. 

Kurdej-Szatan nie może w to uwierzyć. Kolejny koszmar celebrytki
"Franciszek Pieczka gaśnie". Wiemy, co dolega aktorowi

Występuje ona bowiem w show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Spekulowano (jeszcze przed skandalem), że władze Polsatu polubiły artystkę i zechcą na dłużej zatrzymać ją w stacji, angażując w inne programy rozrywkowe. W obliczu skandalicznego zachowania kobiety, plany te jednak najwyraźniej porzucono. 

Do szczegółów udało się dotrzeć dziennikarzom „Pudelka”. – Nie sądzę, żeby po tych aferach współpraca była mocniej kontynuowana – powiedział rozmówca show-biznesowego portalu. Nie ulega zatem wątpliwości, że atak na Straż Graniczną przyniesie Barbarze Kurdej-Szatan więcej strat, niż pożytku. Będzie jej teraz niezwykle trudno znaleźć zatrudnienie i podpisać nowe kontrakty reklamowe. Z pomocą może przyjść tylko antyrządowa stacja TVN, ale i wśród jej widzów znajdują się przecież krytycy tego, co i w jaki sposób pisała w mediach społecznościowych. 

Czytaj także: Barbara Kurdej-Szatan ma poważne kłopoty. Jej menedżer mówi o katastrofie

Policja przedstawiła raport z ostatniej doby. „Interweniowaliśmy 21491 razy”

Polska policja przedstawiła raport z ostatniej doby. Na terenie całego kraju zanotowano aż 21,5 tys. interwencji. Ponadto poznaliśmy dane dotyczące liczby wypadków drogowych i ofiar...