Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz zostali dziadkami!

Maciej Kurzajewski został właśnie dziadkiem! Już od dawna mówiło się o tym, że syn Pauliny Smaszcz i dziennikarza spodziewa się dziecka. Dziewczynka przyszła na świat 3 marca!

O Macieju Kurzajewskim w ostatnim czasie mówi się raczej w kontekście jego związku z Katarzyną Cichopek. Relacja dziennikarza i aktorki jest przedmiotem zainteresowania internautów. Zapewne nie mówiłoby się tak dużo o zakochanych, gdyby nie wszystkie afery, które rozegrały się w ostatnim czasie.

Rozwód Kasi Cichopek i Marcina Hakiela zaskoczył wszystkich. Później Paulina Smaszcz wymusiła na swoim eksmężu ogłoszenie jego nowego związku z Katarzyną Cichopek. „Kobieta petarda” często wypowiadała się niepochlebnie o Macieju Kurzajewskim i jego nowej partnerce.

Syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego ma córkę!

Teraz jednak nadszedł czas radości. Na świecie pojawiła się wnuczka Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz. Dziennikarz zamieścił w swoich mediach społecznościowych wpis informujący o tym szczęśliwym wydarzeniu.

Dzisiaj przyszła na Świat Piękna Dziewczynka, która będzie do mnie mówić Dziadku Maćku! 👶❤️ Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje!!! ✌️😍 Kocham Was! 🥰 Cudowny dzień!!! ✌️ – napisał dziennikarz.

Internauci entuzjastycznie podeszli do tematu i zasypują prezentera gratulacjami. Nie obeszło się bez komentarza Kasi Cichopek. Może wspólna wnuczka Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego załagodzi sytuację między nimi?

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx