Lech Wałęsa mocno cierpi przez inflację. „Żona daje mi mniejsze porcje”

Lech Wałęsa, były prezydent Polski i ikona walki z komunizmem, ostatnio wywołał kontrowersje, wyrażają publicznie niezadowolenie z mniejszych porcji obiadowych, które otrzymuje od żony Danuty. W swoich wypowiedziach Wałęsa sugeruje, że jest to rezultat inflacji, która doprowadziła do wzrostu cen produktów spożywczych.

W rozmowie z dziennikarzami o2.pl, Wałęsa skarżył się na trudności, jakie napotyka w codziennym życiu z powodu rosnących cen żywności. Twierdzi, że z tego powodu jego żona musiała zmniejszyć rozmiar posiłków, które przygotowuje dla niego.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Wałęsa głoduje przez inflację? 

„Produkty są drogie, więc dostaję znacznie mniejsze porcje do zjedzenia na śniadania, obiady i kolacje. Nie jestem z tego zadowolony” – powiedział Wałęsa dziennikarzom o2.pl.

Niezadowolenie byłego prezydenta z powodu mniejszych porcji obiadowych wywołało mieszane reakcje w społeczeństwie. Jedni podkreślają, że Wałęsa ma prawo do wyrażania swoich opinii i doświadczeń, zwłaszcza że dotyczą one sytuacji, z którą wielu ludzi się boryka. Inni jednak krytykują go za publiczne narzekanie na żonę, choć sam pobiera wysoką emeryturę.

Ponadto czerpie niemałe przychody z uczestnictwa w spotkaniach i prelekcjach – zarówno na polskich, jak i zagranicznych uczelniach. Noblista już nie po raz pierwszy rozzłościł opinię publiczną, narzekając na swój ciężki żywot.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły