Lepiej zrób zakupy teraz. Za kilka godzin będą REKORDOWE kolejki

POPULARNE DZIŚ

Lepiej zrób potrzebne ci zakupy spożywcze tak szybko, jak to możliwe. Albowiem w godzinach popołudniowych, a szczególnie wieczornych, kolejki będą gigantyczne. Nie tylko ze względu na to, że jutro niedziela.

Hipermarkety i dyskonty 19 listopada 2022 r. przeżyją istne oblężenie. Nie tylko ze względu na fakt, że mamy sobotę, a jutro jest niedziela niehandlowa. Jest jeszcze jedna przyczyna, dla której lepiej się pospieszyć.

Będą wielkie kolejki 19 listopada 2022. Zrób zakupy jak najszybciej

Mianowicie już jutro – zatem w niedzielę 20 listopada – rozpoczynają się piłkarskie Mistrzostwa Świata w Katarze. Zapewne miliony Polaków zechcą na tę sposobność solidnie zaopatrzyć się w piwo, przekąski i inne artykuły spożywcze. Nie dość zatem, że kolejki będą długie, to taśmy będą dosłownie zasypane zakupami.

Stąd postanowiliśmy zamieścić niniejszą publikację. Pamiętajcie: im wcześniej wybierzecie się dziś – o ile macie taką potrzebę – na zakupy, tym krócej stać będziecie w kolejkach.

Mecz inauguracyjny Mundial 2022 rozpocznie się w niedzielę 20 listopada o godz. 17:00. Zagrają gospodarze turnieju – Katar, przeciwko reprezentacji Ekwadoru. Spotkanie można będzie obejrzeć na antenie TVP.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x