„Co się stało w Barcelonie, tam pozostaje”. Plotki na temat romansu Lewandowskiej

Rozwód Lewandowskich, romans w jaki rzekomo wdała się Anna – to dziś czołowe tematy krążące w mediach wokół celebrycko-sportowej pary. To wszystko nie brzmi jak doniesienia mające cokolwiek wspólnego z prawdą. Dochodzą do nas jednak zaskakujące, by nie powiedzieć – zdumiewające – nowiny.

Anna Lewandowska poznała Roberta w 2007 roku, zatem na długo przed tym, jak stał się on gwiazdą światowej piłki. Wszelkie posądzenia kierowane wobec niej, jakoby „poleciała” na jego pieniądze, nie powinny mieć racji bytu.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

We wspomnianym okresie, ówczesny zawodnik 2-ligowego Znicza Pruszków zarabiał mniej, niż zapewne spora część czytających niniejszy artykuł. Niewiele wskazywało na to, że za kilka lat będzie gwiazdą chociażby na skalę kraju. Nie mówiąc już o grze w słynnej katalońskiej ekipie marzeń. Jego wieloletni menadżer doprowadził go jednak bardzo wysoko. Dziś już nie współpracują, gdyż kilka lat temu – w kiepskim klimacie – rozstali się.

Anna Lewandowska – romans? Ale z kim? 

O tym, że Anna Lewandowska wdała się w niedawnym czasie w romans, wielu czytelników portali plotkarskich pisze z taką pewnością, jakby była to informacja potwierdzona. Nie zaś plotka, którą od kilku tygodni kolportują przede wszystkim tytuły prasowe związane z show-biznesem. Do nas dotarły natomiast nowe informacje na ten temat. Są one nie mniej ciekawe, niż wyżej przytaczane spekulacje. 

Romans Anny Lewandowskiej? Zamieściła niejednoznaczne zdjęcie

Oczywiście nikt nie powiedział nam wprost, że: – Tak, Anna Lewandowska miała romans. A działo się to wtedy i wtedy. Natomiast nasz rozmówca (wielu zapewne domyśla się, o kogo chodzi, zdradza nie mniej ciekawe smaczki ze związku Lewandowskich). Jak mówi redakcji mPress wieloletni przyjaciel „Lewego” oraz dość bliski partner biznesowy, „wiele zmieniło się między nimi po przeprowadzce do Barcelony„.

– „Afera taneczna”? To jest nic. Ot, pożywka dla dziennikarzy, na podstawie której powstało pewnie z tysiąc artykułów, jak nie więcej. Ale wiesz: Barcelona, Hiszpania, to nie jest Dortmund czy Monachium. Tam jest inny klimat, i nie chodzi mi wcale teraz o pogodę. Inny klimat życia, inna energia, masa pokus opowiada piłkarski działacz. – Jak to szło? „Co się stało w Vegas, pozostaje w Vegas”?. To samo można by powiedzieć o Barcelonie i okolicach – kwituje, wyraźnie drwiącym tonem. – Ale skąd plotki o całym tym hiszpańskim romansie? – pytamy na koniec rozmowy. – Nie wiem – słyszymy w słuchawce lekko roześmiany głos, po czym nasz rozmówca zapewnia, że musi kończyć.

  1. Jesteś klientem Alior Banku? Niezwłocznie zrób to, nim stracisz pieniądze
  2. Zasiłek pogrzebowy 2023 a 2024 – ile wynosi i komu przysługuje. Nowa kwota 2024?
  3. Michał Adamczyk pozywa Onet i jego dziennikarza. Pajączkowska straci twarz i pieniądze?
  4. Dlaczego siatkarze zarabiają mniej, niż piłkarze? Odpowiedź jest prosta i dla wielu bolesna

Najnowsze artykuły