Lex Anty TVN. Trwa głosowanie. Dramatyczne wieści dla widzów TVN-u

Wciąż czekamy na wyniki głosowania ws. tzw. ustawy Lex Anty TVN. Wiele wskazuje na to, że posłom frakcji rządzącej uda się przeforsować nowelizację ustawy medialnej. Oczywiście jeśli wierzyć słowom rzecznika rządu. 

TVN24 – co oczywiste – intensywnie relacjonuje obecne wydarzenia w Sejmie. Udało im się porozmawiać m.in. z rzecznikiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. 

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Z jego słów wynika, że PiS jest przekonany, iż uda się przegłosować ustawę, która w praktyce może zmieść TVN z medialnej mapy Polski. 

– Jestem spokojny o większość – powiedział przed głosowaniem rzecznik rządu Piotr Muller. Oznaczać to może, że rządzący z kimś się w tej sprawie dogadali. Czyżby część niezrzeszonych posłów oraz ludzi Pawła Kukiza miało pomóc PiS-owi?

Blok głosowań – z lekkim opóźnieniem – rozpoczął się po godz. 17. W sprawie Lex TVN parlamentarzyści zagłosują przy 33. pozycji. 

Będziemy na bieżąco relacjonować głosowanie w portalu mPress.pl

Najnowsze artykuły