„Gessler strasznie nas zawiodła”. Ujawniono kulisy wizyty prowadzącej „Kuchenne rewolucje”

Magda Gessler znów na świeczniku. Prowadząca „Kuchenne rewolucje” w TVN wywołała kolejny skandal. O tym co zrobiła gwiazda napisali właściciele lokalu na swoim profilu w serwisie społecznościowym.

 

Cała sytuacja miała miejsce w jednym z lokali, który odwiedziła. Znajduje się on w poznańskiej galerii. Magda Gessler, gwiazda TVN została zaproszona na przetestowanie przy publiczności burgera z knajpy „Giga Buła”, której właścicielem jest Isamu, słynny twórca internetowy.

Specjalnie dla celebrytki przyjechał ze Śląska Mateusz Güncel, finalista programu MasterChef, którego współprowadzącą jest sama Magda Gessler. Kucharz współpracuje z Isamu od samego początku trwania projektu „Giga Buły”. Miał on za zadanie przygotować specjalnie dla gwiazdy burgera, którego smak miała ocenić.

Magda Gessler w ogniu krytyki.

Restauratorka od samego początku kręciła nosem i była wręcz zdegustowana nazwą burgera „Giga Śmierdziel”. Po upływie 30 minut postanowiła w końcu spróbować dania, lecz zrobiła to zdaniem Isamu – „nieprofesjonalnie”. Jedyne czego spróbowała, to kawałek mięsa z burgera i swoją miną przekazała już wszystko – według niej mięso ociekało tłuszczem i nie było robione na grillu tak jak twierdził stwórca kanapki – Mateusz Güncel.

Magda Gessler końcowo skomentowała burgera którego ledwo spróbowała, że jest cytując „Do dupy.” I poleciła zupełnie innego, którego nawet nie widziała na oczy. 

Na tym test smaku został zakończony. Brak próby bułki, sosów oraz pozostałych dodatków burgera a jedynie ledwo – zdaniem właściciela knajpy – skubnięcie mięsa i skrytykowanie całego posiłku.

Oficjalne konto „Giga Buły”, udostępniło na swoim Instagramie fotografię z której łatwo można wywnioskować, że celebrytka jest niemile widziana w burgerowni. Napisali oni, że Magda Gessler nie będzie obsługiwana. 

4 KOMENTARZE

guest
4 komentarzy
Wg najszarszych
Wg najnowszych Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Elzbieta
Elzbieta
3 miesięcy temu

Gonić babę.

henryk
henryk
3 miesięcy temu

Całkowity brak kultury i szacunku do ludzi,po prostu wszystkie rozumy zjadła

Magisterkazycia
Magisterkazycia
3 miesięcy temu

Wstyd, jaki z niej przykład. Ona sama gotować nie umie, a kogoś by oceniać chciała, Wielka aktorka w swoim życiu. Do śmiechu warte z nią 😂

Elżbieta
Elżbieta
3 miesięcy temu

Wstrętne babsko, w ogóle nie szanuje innych ludzi. Kiedyś, w jakiejś restauracji powiedziała, że ich jedno z dań smakuje, jak gówno. GRATULUJĘ JEJ ZNAJOMOŚCI SMAKU 😂😂😂

4
0
Skomentuj ten artykułx