Co jej się stało? Magda Gessler zamieściła niepokojące zdjęcie

Ola Niziołek
Dziennikarka działu Show-biznes w mPress.pl. Interesuję się również tematyką społeczną.

Magda Gessler nie wygląda dobrze. Już dłuższy czas temu autorka „Kuchennych rewolucji” przyznała publicznie, że ma problemy z mięśniami twarzy. Jednakże w ostatnim czasie gwiazda TVN zachowuje się dziwnie, błądzi wzrokiem. Jest jakby nieobecna. Trudno to wiązać z przypadłością, o której opowiadała mediom. Na Instagram wrzuciła dziś zdjęcie, które może być dla fanów niepokojące. 

Ostatnio opisywaliśmy sprawę rzekomego zadłużenia Magdy Gessler. Restauratorka wyjaśniła jednak, że uporządkowała już te sprawy.

Takie wieści bez wątpienia uspokoiły fanów Magdy i „Kuchennych rewolucji”. Przed momentem kobieta dodała jednak na Instagram zdjęcie, na którym – po raz kolejny – wygląda na nieobecną. Zupełnie, jakby prowadziła swój profil z obowiązku i zamieszczała tam kolejne treści, tak naprawdę myślami będąc zupełnie gdzieś indziej. 

Na Instagramie Magdy Gessler pojawiło się smutne zdjęcie

Gessler na najnowszych fotografiach nie wygląda na szczęśliwą. Najprawdopodobniej ma to związek z dojmującą tęsknotą za Waldemarem Kozerawskim. Jest w nim bezgranicznie zakochana, czego nie ukrywa. W szczycie pandemii wyrażała swój ból w mediach społecznościowych. Potyskiwała na cały system, który na tak wiele miesięcy rozdzielił ją z mieszkającym na co dzień w Kanadzie partnerem. 

"Franciszek Pieczka gaśnie". Wiemy, co dolega aktorowi
Kurdej-Szatan dolała oliwy do ognia. Bezczelne słowa na temat słynnego wpisu

W ostatnich miesiącach Magda Gessler chwaliła się mnóstwem wspólnych fotografii z Kozerawskim. Promieniała, była uśmiechnięta i sprawiała wrażenie zadowolonej z życia. A dziś? Dziś widzimy raczej wymuszony uśmiech na kąciku ust…

Magda Gessler Instagram

Gwiazda Kuchennych Rewolucji tęskni za Waldemarem Kozerawskim

Szybko pojawiły się spekulacje, że w związku Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego dzieje się źle. Prawda jest jednak inna. Otóż ostatnie tygodnie para znów spędziła osobno, ale za moment znów mają być razem. Mówi o tym sama Gessler: – Jeszcze tylko 3 dni … i Waldek jest ze mną … wypatruję go jak żona marynarza – opisała wstawione kilka godzin wcześniej zdjęcie Magda. Ono – no cóż – także epatuje smutkiem i tęsknotą.

Więcej informacji o show-biznesie? Zajrzyj do działu Rozrywka mPress.pl!

Policja przedstawiła raport z ostatniej doby. „Interweniowaliśmy 21491 razy”

Polska policja przedstawiła raport z ostatniej doby. Na terenie całego kraju zanotowano aż 21,5 tys. interwencji. Ponadto poznaliśmy dane dotyczące liczby wypadków drogowych i ofiar...