Kompletnie pijana Magda Gessler. Nagranie obiegło sieć

Magda Gessler jest ostatnio często atakowana. W 2021 roku zdążyła już wejść w spór z jednym ze społecznych dziennikarzy, któremu zniszczyła nawet telefon komórkowy. Dodatkowo coraz gorzej radzi sobie z krytyką, która dotyka ją w mediach społecznościowych. Ponadto sieć znów obiega nagranie, na którym Magda Gessler prawdopodobnie jest pijana. 

Ale jest pijana nie podczas prywatnej imprezy u siebie w domu, a w restauracji. W lokalu, do którego została zaproszona na otwarcie jako gwiazda wieczoru. 

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Pijana Magda Gessler piszczała w wykwintnym lokalu

Czy tak wypada? Nie nam to oceniać. Nie rozmawialiśmy również z właścicielami lokalu, którego otwarcie swoją obecnością „uświetnić” miała Magda Gessler. Całość nie wygląda jednak zbyt satysfakcjonująco. W jednym z wykwintnych szczecińskich lokali zjawili się zaszczytni goście. Wśród nich właśnie Gessler. 

Już wchodząc na salę wyglądała na – tak to ujmijmy – lekko rozkojarzoną. Później, zamiast przywołać kelnera, dynamiczne zapiszczała, czym wystraszyła część towarzystwa. Nagranie poniżej przedstawia pobyt restauratorki w rzeczonym lokalu w 1-minutowej pigułce:

https://www.youtube.com/watch?v=80Tmfxt479Y

Czy Magda Gessler była pijana? Oczywiście nie było nas tam z alkomatem. Nie jesteśmy w stanie tego zatem udowodnić. Na pewno na całościowym nagraniu pije wino, dużo wina. A jej zachowanie – mówiąc oględnie – niekoniecznie przypomina to, np. z planu nagrań „Kuchennych rewolucji„. Choć, jak wiadomo, i tam gwiazda TVN potrafi zachowywać się niekonwencjonalnie. 

Gessler i alkohol

Ponad trzy lata temu Magda Gessler wyznała, że przechodzi na całkowitą abstynencję. Było to latem 2018 roku. Tłumaczyła wówczas, że podejmuje taką decyzję nie ze względu na rzekome problemy z uzależnieniem, ale z troski o własne zdrowie.

Niedługo jednak pozostała przy swoim przekonaniu. Kilka tygodni po tym widziano ją, jak popija wino, nawet jawnie – podczas nagrań do kulinarnego show TVN-u. Można zatem stwierdzić – ze sporą dozą prawdopodobieństwa – że do dziś Magda Gessler nie pozostaje abstynentką. Niektórzy podejrzewają ją wręcz o zbyt częste zaglądanie do kieliszka. Takich informacji gwiazda nigdy jednak nie potwierdziła.

Najnowsze artykuły