Strona głównaInne publikacjeKompletnie pijana Magda Gessler. Nagranie obiegło sieć

Kompletnie pijana Magda Gessler. Nagranie obiegło sieć

Magda Gessler jest ostatnio często atakowana. W 2021 roku zdążyła już wejść w spór z jednym ze społecznych dziennikarzy, któremu zniszczyła nawet telefon komórkowy. Dodatkowo coraz gorzej radzi sobie z krytyką, która dotyka ją w mediach społecznościowych. Ponadto sieć znów obiega nagranie, na którym Magda Gessler prawdopodobnie jest pijana. 

Ale jest pijana nie podczas prywatnej imprezy u siebie w domu, a w restauracji. W lokalu, do którego została zaproszona na otwarcie jako gwiazda wieczoru. 

[irp posts=”3212″ name=”Źle robisz kotlety schabowe. Makłowicz wskazał błąd popełniany przez wszystkich Polaków”]

Pijana Magda Gessler piszczała w wykwintnym lokalu

Czy tak wypada? Nie nam to oceniać. Nie rozmawialiśmy również z właścicielami lokalu, którego otwarcie swoją obecnością „uświetnić” miała Magda Gessler. Całość nie wygląda jednak zbyt satysfakcjonująco. W jednym z wykwintnych szczecińskich lokali zjawili się zaszczytni goście. Wśród nich właśnie Gessler. 

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Już wchodząc na salę wyglądała na – tak to ujmijmy – lekko rozkojarzoną. Później, zamiast przywołać kelnera, dynamiczne zapiszczała, czym wystraszyła część towarzystwa. Nagranie poniżej przedstawia pobyt restauratorki w rzeczonym lokalu w 1-minutowej pigułce:

https://www.youtube.com/watch?v=80Tmfxt479Y

[irp posts=”3169″ name=”Polska policja ma ogromny kłopot. Wpłynęły nowe informacje ws. Jacka Jaworka”]

Czy Magda Gessler była pijana? Oczywiście nie było nas tam z alkomatem. Nie jesteśmy w stanie tego zatem udowodnić. Na pewno na całościowym nagraniu pije wino, dużo wina. A jej zachowanie – mówiąc oględnie – niekoniecznie przypomina to, np. z planu nagrań „Kuchennych rewolucji„. Choć, jak wiadomo, i tam gwiazda TVN potrafi zachowywać się niekonwencjonalnie. 

Gessler i alkohol

Ponad trzy lata temu Magda Gessler wyznała, że przechodzi na całkowitą abstynencję. Było to latem 2018 roku. Tłumaczyła wówczas, że podejmuje taką decyzję nie ze względu na rzekome problemy z uzależnieniem, ale z troski o własne zdrowie.

Niedługo jednak pozostała przy swoim przekonaniu. Kilka tygodni po tym widziano ją, jak popija wino, nawet jawnie – podczas nagrań do kulinarnego show TVN-u. Można zatem stwierdzić – ze sporą dozą prawdopodobieństwa – że do dziś Magda Gessler nie pozostaje abstynentką. Niektórzy podejrzewają ją wręcz o zbyt częste zaglądanie do kieliszka. Takich informacji gwiazda nigdy jednak nie potwierdziła.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

„Mecenas Kaszewiak prawie płacze”. Cyrk w najnowszym odcinku „Sprawy dla reportera”

Niedawno w jednym z odcinków popularnego programu "Sprawa dla reportera" mieliśmy prawdziwie absurdalną sytuację z udziałem kobiety, która...

Ostatnie newsy