Magda Gessler poprowadzi nowy program w TVN! Już od 20 grudnia

Magda Gessler, prowadząca „Kuchenne rewolucje”. Również współprowadząca „MasterChef” w stacji TVN, zapowiedziała nowy program który poprowadzi. Na czym będzie polegał?

Celebrytka ujawniła, że pracuje nad pewnym programem telewizyjnym, który swoją premierę będzie miał w TVN. Swoim tytułem zachęca widzów do zapoznania się z nim. „Święta z Gesslerami” będzie dostępny w telewizji już od 20 grudnia! Jakie są zasady nowego programu?

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Magda postanowiła pomóc trzem rodzinom w okresie świątecznym i przygotować z nimi Wigilię. Restauratorka zorganizuje z nimi niezwykłą uroczystość, którą na pewno zapamiętają do końca życia! W szale świątecznym razem zajmą się dwunastoma potrawami, świątecznymi dekoracjami oraz nastrojem potrzebnym do wspólnego świętowania.

Magda Gessler znowu zaskakuje!

Zadaniem każdej z trzech drużyn jest przygotowanie trzech dań wigilijnych wraz z członkami rodziny Gesslerów. Uczestnicy będą gotować, tworzyć ozdoby świąteczne oraz dzielić się dobrym nastrojem i cieszyć ze wspólnie spędzonego czasu.

Program będzie składał się jedynie z czterech odcinków. Każdy odcinek będzie poświęcony indywidualnie każdej z trzech rodzin. Pierwsze trzy odcinki „Świąt z Gesslerami” zostaną wyemitowane w dniach 20-22 grudnia o godzinie 21:35 w TVN. Ostatni, czwarty odcinek swoją premierę będzie mieć 24 grudnia, w Wigilię o godzinie 18:00.

W finałowym odcinku programu celebrytka zaprosi do swojego domu rodziny biorące udział w programie, na świąteczną kolację razem z jej najbliższymi – Larą Gessler, Tadeuszem Müllerem oraz Mirosławem Ikonowiczem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły