Gessler dodała przerażające zdjęcie. „Tak teraz wyglądam”

Ola Niziołek
Dziennikarka działu Show-biznes w mPress.pl. Interesuję się również tematyką społeczną.

Magda Gessler nie pokazuje w mediach społecznościowych tylko swojego „galowego” wizerunku. A przecież to norma wśród osób znanych, zwłaszcza celebrytów. Dziś autorka „Kuchennych rewolucji” sama przyznała, że zdaje sobie sprawę, iż nie wygląda najlepiej. Mimo tego, wrzuciła swoje selfie do sieci.

Celebryci muszą codziennie aktualizować swoje profile w mediach społecznościowych, by nie wypaść z obiegu. Fani chętnie wchodzą w interakcje, a media cytują wypowiedzi i komentują publikacje znanych osób.

Tak wygląda dziś Magda Gessler. Gwiazda TVN nie wstydzi się pokazać

Często pod zdjęciami Magdy Gessler pojawiały się niemiłe komentarze. Gdy prowadząca „Kuchenne rewolucje” nie wyglądała na wypoczętą, wielu internautów sugerowało, że nie powinna pokazywać się „w takim stanie”. Nie brakowało nawet sugestii, jakoby zamieszczała ona zdjęcia pod wpływem alkoholu. Okazuje się jednak, że restauratorka publikuje z pełną świadomością.

Ceny mocno podskoczą na Święta. Właśnie wyciekły mrożące krew w żyłach dane

– Nie da się ukryć zmęczenia… Jestem z wami, chcę się dzielić tym, co prawdziwe: w każdej formie i tego się nie wstydzę. Zdjęcia moje nie są obrabiane. Są takie prosto z telefonu!!! zaznacza Magda Gessler. Jak dodaje, zdjęcie zrobiła tuż po pokonaniu samochodem 850 km jednego dnia.

Dodatkowo gwiazda TVN nie posiada makijażu, który mógłby chociaż częściowo ukryć objawy zmęczenia. Jak przyznaje, nie widzi potrzeby maskowania naturalnego wyglądu. Gessler sprecyzowała w komentarzach, że – zwłaszcza w dobie pandemii – nie korzysta z usług kosmetyczek i makijażystek. 

Restauratorka odpowiada hejterom. „Są automatycznie blokowani”

Magda Gessler ciężko pracuje obecnie nad nowymi odcinkami programu „Kuchenne rewolucje”. Coraz częściej wdaje się ponadto w dyskusje z krytykującymi ją internautami. 

Magda Gessler Kuchenne rewolucje TVN

Jedna z fanek znanej restauratorki zwróciła uwagę na natłok złośliwych komentarzy. Na to Gessler odpowiedziała: Mam dużo cudownych mądrych fanów, nie zarażonych zawiścią… Reszta niech się wstrzyma, bo i tak tu nie ma miejsca dla hejtu. Są automatycznie blokowani. Tu ma być miło. Tu można się schować przed otaczająca nas rzeczywistością – w obecnej chwili bardzo trudnej. Besos kochani – skwitowała Magda Gessler.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małopolska izoluje się płotem od Podkarpacia. Wszystko przez mieleckie ognisko zapalne

Policja przedstawiła raport z ostatniej doby. „Interweniowaliśmy 21491 razy”

Polska policja przedstawiła raport z ostatniej doby. Na terenie całego kraju zanotowano aż 21,5 tys. interwencji. Ponadto poznaliśmy dane dotyczące liczby wypadków drogowych i ofiar...