Maja Hyży przefarbowała się na rudo? „Nie pasuje, bleee” (FOTO)

Maja Hyży zamieściła w swoich mediach społecznościowych film na którym widzimy ją w rudych włosach. Większość fanów jest zdania, że ten kolor zdecydowanie jej nie pasuje.

Maja Hyży dała się poznać szerszej publiczności przy okazji swojego udziału w programie TVN, „X Factor”. Celebrytka szybko zakończyła swój udział w programie, odpadła na etapie półfinałów. Mimo tego jej kariera rozwijała się nadal.

Maja Hyży wystąpiła na scenie „X Factor” wraz ze swoim byłym już mężem, Grzegorzem Hyżym. Dziś piosenkarkę możemy oglądać na różnych koncertach i nie tylko. Miała okazję wziąć udział w programie Polsatu, „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Maja Hyży w nowej odsłonie

Życie prywatne piosenkarki jest obiektem zainteresowania. Maja Hyży w 2013 roku rozwiodła się ze swoim mężem, Grzegorzem Hyżym. Od 2020 roku jest związana z Konradem Kozakiem. Wokalistka ma czwórkę dzieci, dwóch synów z poprzednim mężem i dwie córki z aktualnym partnerem.

Wokalistka prężnie działa w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją prawie 200 tysięcy internautów. Na ostatnim nagraniu gwiazdy, możemy zobaczyć ją w całkowicie nowym kolorze. Maja Hyży przefarbowała włosy na rudo przy pomocy jednego z filtrów dostępnych na Instagramie.

Piosenkarka zapytała fanów, co myślą o tym kolorze włosów. Zdecydowana większość internautów uważa, że taka fryzura jej nie pasuje. Myślicie, że te opinie odwiodą Maję Hyży od pomysłu zmiany fryzury?

Maja Hyży jest teraz ruda? styczeń 2023

0
Skomentuj ten artykułx