Małgorzata Rozenek przekazała wspaniałe wieści. „NOWE ŻYCIE, NA KTÓRE Z UTĘSKNIENIEM CZEKALIŚMY”!

Małgorzata Rozenek jest jedną z czołowych celebrytek w naszym kraju. Perfekcyjna pani domu aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia prywatnego. Tym razem było podobnie, „nowe życie, na które z utęsknieniem czekaliśmy” – napisała celebrytka.

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna zawodowo i możemy ją oglądać w przeróżnych programach. Celebrytka prowadzi „Dzień dobry TVN”, równocześnie wychowując trójkę dzieci. Posiada też własny butik, bez wątpienia możemy ją nazwać kobietą sukcesu.

Perfekcyjna pani domu angażuje się też w różne kampanie społeczne. Jej działania dotyczą zazwyczaj metody in vitro. Celebrytka nie ukrywa, że jej synowie przyszli na świat właśnie dzięki tej metodzie. Małgorzata Rozenek posiada własną fundację działającą w tym obszarze.

Małgorzata Rozenek pisze o ciąży

Celebrytka aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych, chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia prywatnego. Tym razem pochwaliła się sukcesem swojej fundacji.

– Ze wzruszeniem dziękuję OVIKlinika, prof. Laudańskiemu oraz całemu zespołowi za zaufanie, za szanse, za prace i w końcu za Nikodema, który jest już wśród nas i który jest spełnieniem marzeń swoich rodziców Moniki i Marcina. Rodzice Nikodema są także pierwszą parą w naszym fundacyjnym programie, której leczenie zakończyło się sukcesem. To daje mi motywację do działania i nadzieję. Nadzieję na to, że zmiany nadejdą, bo ich potrzebujemy. I motywację do działania, bo doskonale wiem, jak żmudna i męcząca potrafi być droga do spełniania marzeń i celów. Ale zawsze warto. Bo na końcu tej drogi może pojawić się NOWE ŻYCIE, NA KTÓRE Z UTĘSKNIENIEM CZEKALIŚMY – napisała Małgorzata Rozenek w swoich mediach społecznościowych.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx