Małgorzata Wassermann wróciła. Pokazała się w zaskakującym towarzystwie

Jeszcze kilka lat temu przesłuchiwała najgrubsze ryby związane z aferą Amber Gold. Wśród nich był między innymi syn Donalda Tuska, a także główni udziałowcy piramidy finansowej oraz ich najbliższa rodzina. W ostatnim czasie jednak Małgorzata Wassermann usunęła się w cień.

44-letnia posłanka Prawa i Sprawiedliwości nie otrzymywała w ostatnim czasie wielu zadań od kierownictwa partii. Nie jest jednak wykluczone, że już wkrótce – w obliczu kampanii wyborczej – znów odżyje temat Amber Gold.

Albowiem lwia część elektoratu Zjednoczonej Prawicy niezmiennie uważa, iż Michał Tusk, a także jego ojciec – były premier – przed laty roztoczyli nad złodziejską instytucją tak zwany polityczny parasol ochronny.

Małgorzata Wassermann i Daniel Obajtek. Orlen wspiera Panteon Narodowy

Prezes PKN Orlen robi w ostatnich miesiącach bardzo wiele, by poprawić wizerunek swój oraz największego koncernu naftowego w Polsce, którym zarządza. Daniel Obajtek tym razem pojawił się w Krakowie, gdzie przywitała go między innymi tamtejsza parlamentarzystka partii rządzącej – Małgorzata Wassermann.

Mecenas Wassermann nie ukrywa radości z wizyty prezesa Obajtka i zaznacza:

Fundacja Orlen wspiera Panteon Narodowy w Krakowie. Bardzo się cieszę, bo to inicjatywa szczególnie ważna dla naszego miasta, to miejsce pamięci o osobach ważnych dla Krakowa i dla Polski. Wspólnie z Prezesem Danielem Obajtkiem odwiedziliśmy Panteon w ubiegłym tygodniu, by porozmawiać o potrzebach i możliwościach rozwoju Panteonu. Panteon Narodowy znajduje się w kryptach kościoła świętych Piotra i Pawła, spoczywają tu m.in. Sławomir Mrożek, Krzysztof Penderecki i Karol Olszewski.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx