„Marca”: Leo Messi wskazał faworytów do wygrania mundialu

Na łamach hiszpańskiego dziennika „Marca” ukazała się publikacja, w której Leo Messi wskazuje, która reprezentacja – jego zdaniem – jest głównym faworytem do wygrania tegorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej. 

Messi z rzadka udziela wywiadów. Tym bardziej stroni od wygłaszania opinii tak konkretnych, jak ta. Hiszpańskim dziennikarzom udało się jednak namówić wieloletniego gwiazdora FC Barcelony (dziś PSG), by wskazał, która drużyna narodowa ma największe szanse, by sięgnąć w Katarze po puchar świata.

Co ciekawe, Argentyńczyk nie wymienił wśród grona faworytów swojej reprezentacji. Choć przez większość ekspertów Albicelestes uważani są za jedną z mocniejszych ekip całego turnieju. Tym bardziej, że awansowali na mundial w świetnym stylu. Kto zdaniem Messiego zgarnie tytuł mistrzowski?

– Właściwie kandydatami do mistrzostwa będą największe drużyny – powiedział Leo Messi, cytowany przez marca.com.

Następnie powiedział, które konkretnie reprezentacji ma na myśli.

Mówię tutaj o Niemcach, Brazylii, Francji, Anglii i Hiszpanii. Ale gdybym miał wybierać spośród dwóch, wskazałby Brazylię i Francję. To dwie wspaniałe drużyny, które mają duże szanse na wygranie MŚ – skwitował Leo Messi.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx