Marcin Mroczek odsunął się od Kościoła. Zainterweniował jego brat bliźniak

Marcin Mroczek przyznał, że na jakiś czas odsunął się od Kościoła. Okazuje się, że jego brat bliźniak przyczynił się do nawrócenia aktora. Na zmianę w życiu gwiazdora „M jak Miłość” wpłynęła także jego wizyta na Jasnej Górze.

Marcin Mroczek i jego brat Rafał byli wychowywani w silnie wierzącej rodzinie. Aktor przyznał, że na jakiś czas odszedł od Kościoła. Było to spowodowane nadmiarem obowiązków i brakiem czasu.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

– Kościół zaczął schodzić na drugi plan. Niedziela była dniem, w którym mogłem nadrobić zaległości z uczelni, przysiąść do projektów oraz nauki do kolokwiów (…). Pomału zapominałem o tym, co jest w tym dniu najważniejsze, coraz rzadziej uczestniczyłem w Mszach Świętych – przyznał Marcin Mroczek w rozmowie z tygodnikiem „Dobry Dzień”.

Marcin Mroczek nawrócił się dzięki Rafałowi Mroczkowi

Aktor początkowo nie widział problemu w zmianach, które zaszły w jego życiu. Jednak pewne zdarzenie spowodowało, że Marcin Mroczek postanowił się nawrócić. Jego brat, Rafał zaproponował mu, by udał się na Jasną Górę.

– Zacząłem czuć, że wiara, którą przekazali mi rodzice, to nie jest coś pustego, że Bóg naprawdę istnieje i mnie kocha – wspomina aktor.

W tamtej chwili gwiazdor „M jak Miłość” wrócił do Boga. Marcin Mroczek przyznał, że jego życie zmieniło się na lepsze. Aktor powinien podziękować bratu za jego starania, dzięki Rafałowi Mroczkowi jest teraz szczęśliwszym człowiekiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły