Strona głównaMarcin Mroczek odsunął się od Kościoła. Zainterweniował jego brat bliźniak

Marcin Mroczek odsunął się od Kościoła. Zainterweniował jego brat bliźniak

Marcin Mroczek przyznał, że na jakiś czas odsunął się od Kościoła. Okazuje się, że jego brat bliźniak przyczynił się do nawrócenia aktora. Na zmianę w życiu gwiazdora „M jak Miłość” wpłynęła także jego wizyta na Jasnej Górze.

Marcin Mroczek i jego brat Rafał byli wychowywani w silnie wierzącej rodzinie. Aktor przyznał, że na jakiś czas odszedł od Kościoła. Było to spowodowane nadmiarem obowiązków i brakiem czasu.

– Kościół zaczął schodzić na drugi plan. Niedziela była dniem, w którym mogłem nadrobić zaległości z uczelni, przysiąść do projektów oraz nauki do kolokwiów (…). Pomału zapominałem o tym, co jest w tym dniu najważniejsze, coraz rzadziej uczestniczyłem w Mszach Świętych – przyznał Marcin Mroczek w rozmowie z tygodnikiem „Dobry Dzień”.

Marcin Mroczek nawrócił się dzięki Rafałowi Mroczkowi

Aktor początkowo nie widział problemu w zmianach, które zaszły w jego życiu. Jednak pewne zdarzenie spowodowało, że Marcin Mroczek postanowił się nawrócić. Jego brat, Rafał zaproponował mu, by udał się na Jasną Górę.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Zacząłem czuć, że wiara, którą przekazali mi rodzice, to nie jest coś pustego, że Bóg naprawdę istnieje i mnie kocha – wspomina aktor.

W tamtej chwili gwiazdor „M jak Miłość” wrócił do Boga. Marcin Mroczek przyznał, że jego życie zmieniło się na lepsze. Aktor powinien podziękować bratu za jego starania, dzięki Rafałowi Mroczkowi jest teraz szczęśliwszym człowiekiem.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Joe Biden jednak się wycofał. Kto z Demokratów powalczy z Donaldem Trumpem?

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden poinformował w niedzielę wieczorem w mediach społecznościowych, że nie będzie ubiegał się o...

Ostatnie newsy