Prawicowy dziennikarz o Mateuszu Morawieckim: na czele rządu stoi człowiek Tuska

Marcin Rola uważa, że „na czele rządu stoi dziś człowiek Donalda Tuska”. Prawicowy dziennikarz skomentował w ten sposób zapowiadany powrót byłego premiera i współzałożyciela Platformy Obywatelskiej do Polski. 

Prawo i Sprawiedliwość – według powszechnego przekonania – to środowisko zdecydowanie wrogie wobec Platformy Obywatelskiej i podobnych ugrupowań. Są jednak osoby, które twierdzą, że tak naprawdę PiS nie może żyć bez PO i na odwrót. A cały konflikt trwający latami to teatr dla gawiedzi.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Podobnie na ten temat zdaje się sądzić Marcin Rola. Jego zdaniem, teoretycznie wrogie sobie środowiska to tak naprawdę ludzie, którym na rękę jest wojowanie „ze swoimi”.

Po co nam Tusk w polityce skoro na czele państwa stoi jego człowiek? Ostatnie lata pokazały, że obie te frakcje i ich liderzy niczem się od siebie nie różnią. Pookrągłostołowi zdrajcy muszą się nieźle bać młodych skoro robią z każdej strony wokół siebie taki rejwach. Biedna Polska – napisał na Twitterze Rola.

Marcin Rola od dawna krytykuje polityków czołowych opcji politycznych w Polsce. Jego zdaniem, niemal każdy z nich Polskę traktuje jak dojną krowę, a wszelkie ideały zeszły na dalszy plan. Dziennikarz bardzo często przypomina o tym w programach na swoim kanale w serwisie YouTube – wRealu24.

Najnowsze artykuły