Tak 60 lat temu wyglądała Michałowa z „Rancza”. Marta Lipińska była piękną dziewczyną

Marta Lipińska młodszym widzom kojarzy się głównie z postacią Michałowej z serialu „Ranczo”. Ci starsi pamiętają ją jednak jeszcze jako obiekt westchnień niemal każdego faceta w kraju. 20-kilkuletnia Lipińska była naprawdę piękną kobietą. Dziś aktorka ma 81 lat. Zobaczcie zdjęcia młodej Marty Lipińskiej.

Na przestrzeni dekad Marta Lipińska wcieliła się w setki ról filmowych, serialowych i teatralnych. Nic nie jest jednak w stanie poradzić na to, że – prawdopodbnie na stałe – przyległa już do niej łatka Michałowej. Czyli wścibskiej gospodyni księdza proboszcza (później biskupa) w kultowym już serialu „Ranczo” TVP. 

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Marta Lipińska jako młoda dziewczyna. Michałowa była przepiękną kobietą – ZDJĘCIA

Jak wyglądała młoda Marta Lipińska pół wieku temu? Zdecydowanie inaczej, niż dziś. Właściwie trudno byłoby poznać aktorkę na zdjęciach z tamtych lat. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Fan napisał Magdzie Gessler, że ma sztuczne usta. Jej odpowiedź zszokowała wszystkich

https://www.youtube.com/watch?v=xeH4cTAAOew

My jednak ułatwiamy naszym Czytelnikom zadanie i zestawiamy fotografie aktualne z tymi wykonanymi nieco ponad 50 lat temu. Michałowa zmieniła się nie do poznania, prawda? 

Lipińska złamała serce Romana Wilhelmiego

Młoda Marta Lipińska była rozchwytywana. Nie tylko jako artystka, ale – a może przede wszystkim? – jako kobieta. Jak podawał niedawno show-biznesowy serwis Plejada, młodziutka aktorka na początku swojej drogi rozkochała w sobie m.in. Romana Wilhelmiego czy Tadeusza Łomnickiego. – Obu porzuciła – przypomina portal. 

Dziś Marta Lipińska pozostaje w związku małżeńskim z Maciejem Englertem. Sakramentalne „tak” para powiedziała sobie w 1968 roku. Są razem zatem już ponad pół wieku. Możemy tylko pozazdrościć wytrwałości!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie żyje Jan Pęczek, znany m.in. z „Barw Szczęścia”. Podano przyczynę śmierci

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Wg najszarszych
Wg najnowszych Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze artykuły