Strona głównaInne publikacjeTak 60 lat temu wyglądała Michałowa z "Rancza". Marta Lipińska była piękną...

Tak 60 lat temu wyglądała Michałowa z „Rancza”. Marta Lipińska była piękną dziewczyną

Marta Lipińska młodszym widzom kojarzy się głównie z postacią Michałowej z serialu „Ranczo”. Ci starsi pamiętają ją jednak jeszcze jako obiekt westchnień niemal każdego faceta w kraju. 20-kilkuletnia Lipińska była naprawdę piękną kobietą. Dziś aktorka ma 81 lat. Zobaczcie zdjęcia młodej Marty Lipińskiej.

Na przestrzeni dekad Marta Lipińska wcieliła się w setki ról filmowych, serialowych i teatralnych. Nic nie jest jednak w stanie poradzić na to, że – prawdopodbnie na stałe – przyległa już do niej łatka Michałowej. Czyli wścibskiej gospodyni księdza proboszcza (później biskupa) w kultowym już serialu „Ranczo” TVP. 

Marta Lipińska jako młoda dziewczyna. Michałowa była przepiękną kobietą – ZDJĘCIA

Jak wyglądała młoda Marta Lipińska pół wieku temu? Zdecydowanie inaczej, niż dziś. Właściwie trudno byłoby poznać aktorkę na zdjęciach z tamtych lat. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Fan napisał Magdzie Gessler, że ma sztuczne usta. Jej odpowiedź zszokowała wszystkich

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

https://www.youtube.com/watch?v=xeH4cTAAOew

My jednak ułatwiamy naszym Czytelnikom zadanie i zestawiamy fotografie aktualne z tymi wykonanymi nieco ponad 50 lat temu. Michałowa zmieniła się nie do poznania, prawda? 

Lipińska złamała serce Romana Wilhelmiego

Młoda Marta Lipińska była rozchwytywana. Nie tylko jako artystka, ale – a może przede wszystkim? – jako kobieta. Jak podawał niedawno show-biznesowy serwis Plejada, młodziutka aktorka na początku swojej drogi rozkochała w sobie m.in. Romana Wilhelmiego czy Tadeusza Łomnickiego. – Obu porzuciła – przypomina portal. 

Dziś Marta Lipińska pozostaje w związku małżeńskim z Maciejem Englertem. Sakramentalne „tak” para powiedziała sobie w 1968 roku. Są razem zatem już ponad pół wieku. Możemy tylko pozazdrościć wytrwałości!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie żyje Jan Pęczek, znany m.in. z „Barw Szczęścia”. Podano przyczynę śmierci

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Nie żyje syn Danuty Holeckiej. Niejasne okoliczności śmierci 31-latka

Niezwykle tragiczne informacje docierają do nas wprost z rodziny Danuty Holeckiej, wieloletniej czołowej dziennikarki Telewizji Polski, a obecnie...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Policjant ujawnił, co przez 3 lata działo się z Jaworkiem. „Nie widzę innej możliwości”

W piątek 19 lipca w śląskiej miejscowości Dąbrowa Zielona przypadkowy przechodzień znalazł zwłoki mężczyzny z raną postrzałową głowy....

To dlatego zniknęła! Pamiętacie Hannę Śleszyńską, siostrę Basen z „Daleko od noszy”?

Hanna Śleszyńska długimi latami bawiła nas w roli siostry Basen, jednej z głównej bohaterek popularnego serialu "Daleko od...

Ostatnie newsy