Marta Manowska bez grama makijażu. Wygląda niesamowicie!

Marta Manowska jest jedną z ulubionych postaci, które możemy oglądać w TVP. Jej ciepły charakter sprawił, że szybko zaskarbiła sobie serca fanów. Prezenterka działa aktywnie w swoich mediach społecznościowych, teraz postanowiła pokazać się w całkiem naturalnym wydaniu.

Marta Manowska zawdzięcza swoją popularność programom, które prowadzi. Możemy ją oglądać w „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości” czy też w „Kobieta w drodze”. Widzowie kochają prezenterkę za jej serce i ciepłe podejście do bohaterów produkcji, które prowadzi.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Gwiazdę TVP zazwyczaj oglądamy w nienagannej fryzurze, pełnym makijażu i odpowiednio skomponowanym stroju. Nic dziwnego, tak zazwyczaj bywa w telewizji. Marta Manowska aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami fotografiami.

Marta Manowska w naturalnym wydaniu

Rzadko mamy okazję oglądać postacie z polskiego show-biznesu w całkiem naturalnym wydaniu. Marta Manowska postanowiła pochwalić się zdjęciem bez grama makijażu, czy filtrów upiększających.

Naturalna Marta Manowska bez makijażu, marzec 2023

Fani są zachwyceni naturalnym wyglądem gwiazdy TVP. Pod fotografią można znaleźć mnóstwo komentarzy w których internauci komplementują Martę Manowską. Trzeba przyznać, że prowadząca „Rolnik szuka żony” pięknie wygląda w naturalnym wydaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły