Mateusz Pawłowski wyznaje w kim podkochiwał się z branży show-biznesu! Kim jest urocza niewiasta?

Mateusz Pawłowski, młody aktor. Udzielił niedawno wywiadu z którego możemy dowiedzieć się, wielu ciekawych i szczerych wyznań. Przyznał się, że swego czasu podkochiwał się w koleżance z tej samej branży co on. Która aktorka skradła serce 18-latkowi?

Aktor młodego pokolenia, znany głównie z roli Kacperka Boskiego w serialu „Rodzinka.pl”, po dłuższym okresie nie występowania publicznie, udzielił wywiadu. Wspomniał w nim o swoim dotychczasowym życiu. Przyznał, że odstawił życie zawodowe na bok, aby zająć się edukacją.

Wywiad, a bardziej podcast do którego został zaproszony Mateusz przez Patryka Szlichta oraz Konrada Wiry, ukazany został na ich kanale w serwisie YouTube – WykolejeniTV. Opowiedział w nim o swoim prywatnym życiu, plusach i minusach sławy oraz wspomniał, która aktorka wpadła mu w oko podczas kręcenia „Rodzinki.pl”.

Mateusz Pawłowski wyznaje, że podobała mu się Julia Wieniawa!

W trakcie trwania wywiadu, po zakończeniu poważniejszych tematów, Mateusz zdecydował się lekko rozluźnić atmosferę i opowiedzieć trochę więcej o swoim życiu miłosnym. Z relacji wynika, że aktor nie ma dziewczyny, ale posiada konto w serwisie randkowym na którym aktywnie się udziela. Twórcy kanału, zapytali go czy podobała mu się któraś z koleżanek na planie serialu „Rodzinki.pl”. Wyznał on wtedy, że darzył on większą sympatią Julię Wieniawę niż resztę koleżanek.

Pod koniec wywiadu przyznał, że Julia osiągnęła bardzo duży sukces jako aktorka, piosenkarka oraz influencerka. Czy waszym zdaniem Mateusz, ma szansę u starszej koleżanki z planu?

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx