Matka Tomasza Komendy zrozpaczona. Syn nie ma dla niej litości

POPULARNE DZIŚ

Nikt nie dbał o 45-letniego dziś Tomasza Komendę tak, jak jego mama. Kobieta przez dekady walczyła o uwolnienie swojego syna z więzienia. W pewnym momencie tylko ona wierzyła w jego niewinność. Teraz mama Komendy przeżywa istny koszmar. A zgotował jej go… właśnie Tomek. 

Media rozpisują się dziś o tym, co spotkało rodzicielkę najbardziej znanego niesłusznie skazanego Polaka. Tomasz Komenda przesiedział w więzieniu ponad 2 dekady za zabójstwo, z którym nie miał nic wspólnego. To dzięki wysiłkowi własnej mamy oraz dziennikarzy TVN został w 2017 roku oczyszczony z zarzutów. 

Matka Tomasza Komendy nie może uwierzyć – syn zerwał z nią kontakt 

Po latach batalii Tomasz Komenda otrzymał gigantyczne odszkodowanie od państwa. Za niesłusznie odsiedziany wyrok 18 lat pozbawienia wolności przyznano mu 13 mln złotych. Mężczyzna, któremu jeszcze niedawno współczuła cała Polska, zmienił się nie do poznania. 

Jak donoszą dziś krajowe media, Tomasz Komenda nie tylko nie chce płacić alimentów na swoje dziecko. Uznał bowiem, że zasądzone przez wymiar sprawiedliwości alimenty są zbyt wysokie. Mimo, że dysponuje wciąż milionami, odwołał się od wyroku. Dodatkowo na światło dzienne wyszły szokujące fakty związane z mamą Komendy. A raczej z tym, jak ją potraktował.

Była partnerka Tomasza, z którą ma dziecko zdradziła, że po tym wszystkim mężczyzna odciął się od niej, ale i też od własnej matki! – alarmują dziennikarze Pomponika.

Najnowsze artykuły

22
0
Skomentuj ten artykułx
()
x